Lázně jsou známé svými relaxačními procedurami, které poskytují nejen fyzické, ale i duševní uvolnění. Proč tedy nevyužít této příležitosti a nedopřát si s partnerem masáže, lázeňské koupele nebo wellness procedury? Tyto chvíle společné relaxace a užívání si jeden druhého může posílit váš vztah a vytvořit tak nezapomenutelné zážitky.

Facebook

A věděli jste, že objímání má pozitivní účinky na naše zdraví? Objímání nám dává mimo jiné pocit jistoty a bezpečí a může také odbourávat stres. Je to také jeden z nejjednodušších a zároveň nejpříjemnějších způsobů, jak projevit lásku, podporu a přátelství. Zdá se, že v dnešní hektické a stresující době, ve které žijeme, může být právě objímání klíčovým prvkem k udržení našeho fyzického i duševního zdraví. Jeden z hlavních důvodů, proč je objímání tak příjemné, souvisí s uvolňováním oxytocinu, známého také jako hormon štěstí nebo hormon lásky.

Skvělým tipem na dárek pro vaši drahou polovičku může být wellness pobyt v Mariánských Lázních. A proč právě Mariánky? Mariánské Lázně jsou městem plným historie, jež je proslulé pro své léčebné minerální prameny, pavilony i krásné kolonády. Město se navíc nachází u Slavkovského lesa, který přímo vybízí k procházkám nebo k výletům.

Milovníci zimních sportů se můžou vypravit do skiareálu Mariánky, který se nachází pouhých 400 metrů od lázeňské kolonády. Na své si přijdou i běžkaři, pro které je tu zase nachystáno až 90 km běžeckých tratí vedoucích krásnou zimní přírodou Slavkovského lesa. Mariánské Lázně se také pyšní prestižním statusem klimatických lázní a jsou tak nejkomplexnějšími lázněmi v České republice, které plně využívají všechny přírodní léčivé zdroje. Mariánské Lázně se také jako jediné klimatické lázně mohou pochlubit statutem člena UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Ensana, která v Mariánských Lázních provozuje sedm hotelů, proto tuto příležitost připravila speciální nabídku balíčků Romantické dny. Cenově výhodné balíčky nabízí 5* hotel Nové Lázně.  Lákavá nabídka zahrnuje pobyt minimálně na dvě noci s polopenzí v luxusních pokojích, lázeňské procedury, vstup do Římských lázní s 3 bazény s vířivými proudy a whirlpoolem, dále vstupy do Saunového světa, vstup do Aqua wellness centra v hotelu Hvězda a také vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně. V pokoji na vás bude čekat na přivítanou ovocný talíř a láhev sektu. Anebo je možné využít Speciální zimní nabídku na pobyty s 20 % slevou.

Strávit Valentýna v lázních tak může být skvělým způsobem, jak prožít čas v romantickém prostředí daleko od každodenního shonu a užívat si jeden druhého plnými doušky.

Redakce FFN

www.ensanahotels.com

 


 

 

Fotogalerie k článku