Řada káv Coffee+ nabízí kávové směsi skvělé chuti, které oproti klasické kávě nabízejí extra přidané benefity, jakou je o 20 % více kofeinu, extrakt z kořene ženšenu a nově také o vitamín B12. Kávy v této řadě jsou navrženy pro milovníky kávy, kteří chtějí ke svému well-beingu a životnímu stylu přistupovat proaktivně a využít svůj život na maximum.

Facebook

Nespreso Vivida představuje nové trendy v pití kávy
Vivida vás zve ke kávovému rituálu plného pohody, kde se jemná chuť lahodné latinskoamerické Arabiky snoubí s přidaným vitaminem B12, který v jednom šálku představuje 32 % referenční hodnoty příjmu. Je známo, že vitamin B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Vivida, doplněná luxusními sladkými cereálními tóny odrůdy Bourbon, je vaší pochoutkou pro skvělý den. Vychutnejte si ji jako součást zdravého životního stylu, pestré a vyvážené stravy.
K dispozici exkluzivně v síti Nespresso Boutiques, online na www.nespresso.com nebo v aplikaci Nespresso za cenu 19,20 Kč.

Coffee ambasadorka Pavla Marková za společnost Nespreso uvedla: „Ve společnosti Nespresso se snažíme nabídnout odborně připravenou kávu a přitom zůstávat inovativní. Jsme si vědomi, že well-being je velmi diskutované téma a spotřebitelé se o toto téma zajímají čím dál častěji. Sama jsem si vědoma, jak důležité je starat se o svou osobní pohodu, protože ta má obrovský vliv na fyzické i duševní zdraví, což je v posledních letech důležitější než kdy jindy.“

Řada káv coffee+
V kolekci káv COFFEE+ naleznete též dvě stávající kávy pro systém Vertuo:
Melozio Go a Stormio Go, což jsou dvě oblíbené kávy Nespresso, které obsahují o 20 % více kofeinu než standardní kávová směs. Tyto odborně připravené kávy s extra kofeinem navíc jsou tady proto, aby se milovníci kávy cítili ve svém těle co nejlépe a získali tak extra povzbuzení s jejich oblíbeným šálkem kávy. Technologie se neustále vyvíjejí a při tvorbě káv Go byl využit proces dekofeinizace novým směrem – získáním extra kofeinu. Když se kofein z nepražených kávových zrn izoluje, přidá se kofeinový extrakt do zelené kávy (nepražená kávová zrna) ve směsi Go. Tím se zvýší celkový obsah kofeinu ve směsi o 20 %. Přidáním tohoto kofeinového extraktu do Melozio a Stormio se aroma kávy nijak nezmění. Zůstává stejně skvělá chuť, jen se přidává extra povzbuzení!
Melozio Go a Stormio Go s přidaným kofeinem jsou tu pro ty milovníky kávy, kteří cítí potřebu si ke své obvyklé kávě přidat něco navíc v podobě extra kofeinu a nastartovat tak svůj den.

Stejná skvělá chuť, extra povzbuzení

Melozio Go
Hladká a vyvážená: Melozio je hladká a vyvážená směs káv Arabika z Latinské Ameriky s tóny cereálií a medovou sladkostí obohacená o přírodní kávové extrakty, díky nimž obsahuje o 20 % více kofeinu než standardní směs.
Dostupná na e-shopu Nespresso a v rámci sítě Nespresso Boutiques za jednotkovou cenu 19,2 Kč v České republice a za jednotkovou cenu 0,70 € na Slovensku.

Stormio Go
Okouzlující a divoká: Stormio je tmavá směs pomalu pražených zrn Arabiky z Nikaragui a Guatemaly s cereálními, kořeněnými a dřevitými tóny obohacená o přírodní kávové extrakty, díky nimž obsahuje o 20 % více kofeinu než standardní kávová směs.
Dostupná exkluzivně v síti Nespresso Boutiques, online na www.nespresso.com za jednotkovou cenu 19,2 Kč v České republice a za jednotkovou cenu 0,70 € na Slovensku.

Extrakt z ženšenu, jako přidaný benefit do Vaší oblíbené kávy

Ginseng Delight
Další káva v řadě Coffee+ a naše první káva, která obsahuje rostlinnou složku: Extrakt z ženšenu pravého. Tuto jemnou směs latinskoamerické Arabiky a ugandské Robusty jsme obohatili o ženšenový extrakt a lahodnou jemnou karamelovou příchuť. Již před více než 2000 lety byl ženšen pravý v Číně opěvován jako „král bylin". Tato vyvážená káva se sladkými sušenkovými tóny vás zve, abyste si tento odkaz vychutnali v každém doušku.

Dostupná exkluzivně v síti Nespresso Boutiques, online na www.nespresso.com za jednotkovou cenu 16,1 Kč v České republice.

Redakce FFN a www.nespresso.com