Internetový magazín Family Fresh News nabízí informace, které mohou zajímat celou rodinu, tedy rodiče, prarodiče i děti různého věku. Toto široké zaměření má tu výhodu, že nemusíte brouzdat po internetové dálnici a hledat informace, které jsou pro vás zajímavé, případně důležité. Články se tedy týkají života  v celém svém barevném spektru, jak je přináší každému z nás.

Pečujeme o své zdraví, chceme znát novinky z medicíny, cestujeme, rádi dobře jíme, někteří rádi vaří a pečou, staráme se o rodinu, potřebujeme poradit s domácností, rádi sportujeme a chodíme do společnosti, do divadla … to všechno, ve stručnosti řečeno, vám na našem webu nabídneme. A k tomu ještě denní aktualitu, každý den se totiž něco neobyčejně zajímavého děje. Rádi také uvítáme vaše názory v anketách a diskusích a nabídneme hodnotné soutěže.

Family Fresh News – Internetový rodinný magazín oslovuje každého člena rodiny a přináší mu informace, o nichž si v redakci myslíme, že pro něj mohou být užitečné, poučné, ale také zábavné. Počítáme s rodinami, které jsou tvořivé, akční, s životním stylem moderních lidí v každé generaci.

Počítáme se čtenáři, kteří mají rádi internetovou komunikaci a moderní trendy ve všech oborech lidského konání. Zaměřujeme se na čtenáře se středním a vysokoškolským vzděláním, kteří chápou život ve všech souvislostech.