Látky, které zázvor obsahuje, umějí posílit obranyschopnost a pomohou vám spokojeně prožít náročné roční období.

Facebook

Pokud vás již škrábe v krku nebo se necítíte ve své kůži, nasaďte do boje čaj TEEKANNE Zázvor extra silný, který obsahuje 65 % zázvoru. V každém doušku pocítíte jeho výraznou pikantní chuť, ale i svěží tóny citronové trávy a citronové kůry pro celkový intenzivní, a přesto lahodný zážitek. Zázvor navíc pozitivně působí na trávení a je proto dobrým pomocníkem i při žaludeční nevolnosti.

Prohřát se od hlavy k patě a zároveň okusit zdraví z přírody můžete s čajem TEEKANNE Zázvor s rakytníkem. Oba tyto prospěšné dary přírody jsou věhlasné pro své příznivé účinky na imunitu. Oranžové plody rakytníku jsou plné vitamínu C a v období viróz je proto čaj s rakytníkem jednoznačně vítaným pomocníkem.

Nevšední spojení pikantních chutí přináší čaj TEEKANNE Zázvor kurkuma. Zářivě zlatá kurkuma působí jako antioxidant a čaji dodává výjimečnou chuť i barvu. Obě rostliny jsou navíc příbuzné, a proto se zázvor i kurkuma v tomto čaji báječně doplňují. Přidejte si do čaje lžičku medu a vaše zimní povzbuzení v čajové konvičce získá sladce-pikantní nádech.

Redakce FFN

 

 

 www.teekanne.cz.