Vitamin C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a správné činnosti nervové soustavy. Také chrání buňky před oxidativním stresem a snižuje únavu a vyčerpání.

Facebook

Existuje však způsob, jak zlepšit vstřebávání vitaminu C a tím i jeho účinnost. Liposomální forma vitamínu C zlepšuje jeho vstřebávání v těle. Liposomy jsou mikroskopické kapsle vyrobené z fosfolipidů, přirozené pro náš metabolismus. Tyto kapsle umožňují vitaminu C proniknout přes trávicí systém a dostat se přímo do buněk, kde je jeho účinnost největší.

Liposomální forma vitaminu C také snižuje možné vedlejší účinky, které by mohly být spojeny s vysokými dávkami vitaminu C v jiných formách. Tato forma vitaminu C může být prospěšná nejen pro lidi s citlivým trávicím systémem, ale i pro ty, kteří mají potíže s vysokými dávkami vitaminu C.

Výhody liposomálního vitamínu C jsou tedy zřejmé. Tento způsob podání vitaminu C může pomoci využít jeho účinky v plné míře a minimalizovat vedlejší účinky. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit své zdraví a imunitní systém, je liposomální forma vitaminu C tou pravou volbou.

 

www.minus-age.cz