Produkty byly distribuovány více než sedmdesáti nemocnicím, například nemocnicím v   Praze Na Bulovce, dále  v Brně a v Bratislavě, neziskovým organizacím a zařízením sociálních služeb, SOS Dětské vesničky, Sene Cura, VDV. Opatření přijatá společností v České republice a na Slovensku jsou součástí širšího programu solidarity realizovaného skupinou L'Oréal v Evropě na podporu boje proti koronaviru, který byl zahájen na jaře 2020, kdy společnost L'Oréal darovala více než 75 000 produktů českým a slovenským nemocnicím, organizacím podporujícím zranitelné osoby, lékárnám či drogeriím.

Facebook

Brigitte Streller, generální ředitelka L’Oréal Česká republika a L’Oréal Slovensko, uvedla: „V době, kdy čelíme druhé vlně pandemie, je pro naši společnost prioritní pomoci místním komunitám všemi dostupnými cestami. Těmito aktivitami chceme vyjádřit náš vděk a solidaritu všem těm, kteří prokazují mimořádnou odvahu a obětavost a zároveň pomáhají druhým.”

Kromě darovaných produktů, podpoří společnost L´Oréal finančním darem několik vybraných neziskových organizací, které se zaměřují na podporu zranitelných osob, a jejichž pomoc je během pandemie potřebná více než kdy jindy. V České republice rozdělí společnost L´Oréal celkem pět set tisíc korun mezi neziskové organizace Bílý kruh Bezpečí, Pink Bubble a Klub svobodných matek. Na Slovensku potom podpoří celkovou částkou devět tisíc eur organizace Brieždenie a NIE Rakovine.

„Z celého srdce děkujeme společnosti L´Oréal, která podporuje Nadační fond Pink Bubble už od léta 2013. Tak rozsáhlé formy spolupráce si nesmírně vážíme a je nám ctí, že si letos L´Oréal vybral právě Pink Bubble jako jednu ze tří organizací, mezi které rozdělí svůj krásný předvánoční dar. Děkujeme a přejeme všem pevné zdraví a co nejvíc radosti,“ doplňuje Martina Šmuková, zakladatelka Pink Bubble.

Redakce FFN