Procházíte kolem recepce do druhého patra, kde vás vítá zelená oáza Schill Dental Clinic. U běžného zubaře bychom mluvili o čekárně, tady je přijímací prostor spíše stylovou recepcí s atmosférou wellness centra. U milé recepční si objednáte nápoj a usednete ke stolku.

Facebook

V zubařském křesle bez stresu
Po chvíli už si pro vás přijde sestra, aby vás dovedla do ordinace. Ani ta ale nepřipomíná nehostinné prostředí, jaké známe z nemocnic a mnohých jiných ordinací. Jste v moderně vybaveném interiéru, kde se cítíte příjemně a klidně.
Zubař nejdříve vysvětlí postupy všech procedur, které absolvujete během jedné návštěvy přímo v Schill Dental Clinic. Veškeré vybavení, rentgeny, CT a další technické pomůcky tu totiž mají na jednom místě. Pod jednou střechou tu jsou ordinace věnující se všem stomatologickým procedurám od dentální hygieny po nejsložitější operace. Mimo jiné přímo tady vznikají také zubní korunky na počkání.
V Schill Dental Clinic se věnují i dětské stomatologii, jak říkají, pozitivní vztah k dentální péči je totiž třeba budovat od útlého věku.

Když je strach silnější
Ne všichni jsme ale měli v mládí tak osvíceného zubaře, a tak někteří dodnes trpí až panickou hrůzou už jen při pomyšlení na návštěvu stomatologa. I takový problém ale umí v Schill Dental Clinic vyřešit. Pokud nepomůže ani rozprava s usměvavým doktorem a příjemné prostředí, přichází na řadu možnost analgosedace – utlumení pacienta do stavu, ve kterém nevnímá podněty okolí, opadá z něj stres a je přístupnější ošetřením. V případě déle trvajících náročnějších zákroků je dokonce možné absolvovat vše v úplné narkóze. Složité operace, které dříve musely být vykonávány po částech, tak nyní pacient zvládne během jediného odpoledne ve spánku.
V Schill Dental Clinic se snaží, aby k nim pacienti chodili rádi, a podle mě se jim to daří. Zuby jsou naší ozdobou a péče o ně může být stejně příjemná jako návštěva kadeřnictví nebo manikúra.

Redakce FFN

www.schill.cz