Dnes se můžeme dožít sta i více let, ale to ještě neznamená vždy kvalitní život. Kdo si včas uvědomí, že si chce užívat život a ne trpět bolestmi, špatným zažíváním nebo inkontinencí, má jistou šanci.

Facebook

V mládí se o svoje zdraví nestaráme, starají se rodiče a lékaři. Není nic výjimečného, že dnešní čtyřicátníci mají stejné problémy, jako měli dříve pouze staří lidé, dnes šedesátníci, například vyšší tlak, cholesterol, bolesti kloubů, poruchy spánku, zažívání a chronickou únavu. Někdo zpanikaří a začne hledat pomoc na internetu, u přátel a nakonec u různých specialistů, u kardiologů, interních lékařů, psychiatrů a někdo varovné signálky ignoruje.

Zdraví má jasně daná pravidla a o zdraví a nemoci rozhodují přírodní zákony! Přestali jsme respektovat přírodní zákony, podle nichž se řídí život i smrt, zdraví a nemoc. Výsledkem je porušené biochemické zdraví! Jak opravit vzniklé poruchy?

Zavedení pojmu biologické zdraví usnadňuje vysvětlení příčiny vzniku civilizačních chorob jako jsou alergie, autoimunitní a kardiovaskulárních choroby, neurodegenerativní onemocnění i rakovina. Člověk tak dostává poprvé možnost začít rozlišovat, které z nabízených postupů mu pomohou k lepšímu zdraví.

Ke každému přístroji máme dnes návod, ale máme návod k tomu, jak zacházet se svým tělem, aby bylo optimálně funkční v každém věku? A kvalita života je snad v jakémkoliv věku pro každého klíčový parametr!

Pokud si uvědomujete, že chcete mít pod kontrolou své zdraví, tak vám nabízím řešení! Samozřejmě péče o zdraví je investice. Pokud patříte k lidem, kteří chápou, že je lepší investovat do zdraví než do nemoci, tak zaručuji jistý zisk!

Jaká je moje nabídka? Kauzální – tedy příčinné řešení zdravotních problémů – obnova biochemického zdraví! Jak? Přírodními prostředky, kterými jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, které nám v těle chybí. Jejich deficit stanovuji exaktně na základě měření hladiny homocysteinu v krvi! Potřebné množství vitamínů, minerálů a stopových prvků a pití dostatečného množství kvalitní vody zajistí pevné zdraví, které neselhává při první zátěži.

Víte, jak žijete? Trend je žít naplno, neomezovat se, nepřemýšlet, máme přeci pojištění a doktoři se o nás postarají! Ve věku čtyřicetipěti let zvýšený tlak, cholesterol, cukrovka nebo 1. infarkt nejsou ničím výjimečným. Deprese, bolest zad a kloubů – pilulka, operace páteře nebo výměna kloubu to za vás vyřeší!

Nabízím řešení, jak si udržet potenciál zdraví anebo již vzniklé poruchy biochemického zdraví odstranit.  A o tom je můj web a moje poradna. Moje zkušenosti za mnoho let to jednoznačně potvrzují!

Homocystein je nejlepší jednoduchý ukazatel, jak na tom jste. Změnou životního stylu a vhodnými dávkami vitamínů a minerálů můžete přidat dvacet let svému životu ve vysoké kvalitě a ve zdraví.

RNDr. Jitka Hořejšová

Anti-aging specialist

www.drhorejsova.eu