Kosmetická ošetření
Pro omlazení a regeneraci pleti používáme jen ty nejkvalitnější produkty a kosmetiku americké značky Forever, která využívá sílu aloe vera, kyseliny hyaluronové či mořských řas. Společnost Forever je největším pěstitelem aloe vera na světě a její produkty jsou vysoce ceněny. Ke kosmetickým ošetřením využíváme nejmodernějších metod například ultrazvuk, IPL světlo, laser a jiné.

Facebook

Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně ošetřovat zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou relaxační a regenerační terapie:

  • prokrvuje kůži a svalstvo, urychluje odvod škodlivin a únavových látek
  • prohlubuje dech a tím zvyšuje kapacitu plic
  • uvolňuje celkové napětí organismu
  • používáme kvalitní esenciální oleje
     

Aromaterapeutická zkráceně aroma masáž sloužící k hlubokému uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad a ztuhlost šíje. Přináší uklidnění nervového systému, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, celkově osvěží celé tělo. Speciální masáž pro ženy zmírňují menstruační bolesti, působí jako prevence proti gynekologickým onemocněním a je vhodná při plánovaném otěhotnění. Naopak medová masáž je stará osvědčená detoxikační metoda. Jde o masáž, která využívá účinků medu (především detoxikačních) a kompresních masérských hmatů. To baňková masáž patří k nejstarším masážním terapiím, která zlepšuje příliš silnou menstruaci a závratě.

Program na celulitidu
Celulitida neboli pomerančová kůra je estetický neduh vyznačující se jamkami, měkkou a hrbolatou kůži v oblasti hýždí, stehen, břicha a paží a trápí téměř každou ženu. Aby nebyla prokletím, je možné, dle jejího rozsahu, individuálně sestavit po krátké konzultaci program zahrnující podtlakovou masáž nohou hýždí a dalších partií těla, baňkování, různé druhy zábalů, detoxikační kúru.
V dobrém regeneračním studiu by měly pomáhat také Green Press 12 nohavice, což jsou lymfodrenážní kalhoty, které znatelně pomohou na otoky, křečové žíly, bolesti a revma. Green Vac je tlaková a podtlaková masáž prováděná baňkami. Pomáhá proti celulitidě a výrazně zpevňuje pokožku těla.

Program pro detoxikaci organismu
Detoxikace organismu znamená vyplavení usazenin z těla a odlehčení přetíženým orgánům. S tím pomáhá detoxikační kúra C9, která zároveň správně vyživuje a nastartuje úspěšné hubnutí. Detoxikační kúra s aloe vera gelem rozpouští usazeniny v celém těle, tedy i ve střevech.

Hubnutí, pedikúra, solárium a permanentní make-up
Z dalších služeb můžeme doporučit individuální poradenství s hubnutím. Ošetření nohou kvalitní kosmetikou pomůže dosáhnout toho, aby nohy vypadaly krásně a zdravě. „I za nejvyšších venkovních teplot si u nás můžete dopřát příjemné opalování v soláriu Ergoline 300 v klimatizované místnosti. A rozhodně doporučuji vyzkoušet také luxusní krémy Beluga s výtažky z kaviáru,“ radí Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studiu Danah.

Redakce FFN