Trh s doplňky stravy se začíná členit a trendy ze zahraničí, které vždy určují hlavní směr, ukazují, že vedle miliónů doplňků stravy klíčí nová kategorie. V České republice doposud nezařaditelná, ale ve světě už známá, např. v Austrálii Complementary Medicines. Jedná se o funkční doplněk stravy, který je vyroben ve farmaceutickém stan-dardu a má prokazatelný účinek. Trend FDS je budoucností  FAVEA.

Facebook

Bactoral, účinné probiotikum pro přirozenou ústní mikroflóru a imunitu
Nezapomínejte při podpoře vlastní imunity ani na oblast úst, kde veškerá imunita začíná a vybavte se novinkou z oblasti doplňků stravy, účinným probiotikem Bactoral, pro ústní dutinu. Jedná se o orální probiotikum, které se rozpouští v ústech a působí tak přímo v dutině ústní a nosohltanu, kde se vyskytuje vysoké množství původců, zejména respiračních, onemocnění. Bactoral účinně doplňuje přátelskou přirozenou mikroflóru ústní dutiny, nosohltanu, ale i horních cest dýchacích a oblasti středního ucha, která je často vlivem stresu, vnějších vlivů prostředí nebo užíváním antibiotik oslabena. Přípravek tak zabraňuje množení škodlivých bakterií, které jsou původci onemocnění jako je rýma, záněty horních cest dýchacích, nosohltanu nebo středního ucha a mnohdy tak odstartují i vleklé zdravotní problémy. Bactoral by měl být zejména v podzimních a zimních měsících součástí každé lékárničky. Doporučené dávkování je vždy 1 tableta denně po dobu 16 dní - ideálně před spánkem nechat v ústech rozpouštět co nejdelší dobu. V případě akutních problémů může dávkování upravit lékař. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let. K dostání v lékárnách po celé České republice.

Probiolact, účinná probiotika nové generace jako ochranná bariéra organismu
Obrňte se proti všem virózám a dalším onemocněním za pomoci doplňku stravy ProbioLakt, vysoce účinných probiotik nové generace, které výrazně posilují imunitní systém a vytváří ochranný štít zabraňující proniknutí škodlivin do organismu. ProbioLakt obsahuje vyvážený komplex 5 různých kmenů živých mikroorganismů čítající až 10 miliard v jedné denní dávce. Díky tomu zvládnou probiotika vytvořit ochrannou a stimulační bariéru proti všem volným radikálům, virům a bakteriím pronikajícím do organismu. Účinek ProbioLaktu je ještě umocněn obsahem vitamínu C, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a podporuje i funkci imunitního systému. Přípravek je vhodné užívat při oslabené imunitě, jako prevenci v období podzimu a zimy pro zvýšení obranyschopnosti organismu, ale také při užívání antibiotik nebo při častém cestování do vzdálenějších destinacích s odlišnými stravovacími i hygienickými návyky. Doporučená dávka je 1 -2 tobolky denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím vody. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let. K dostání v lékárnách po celé České republice.
 

Redakce FFN

www.favea.cz

 

Fotogalerie k článku