Možná si myslíte, že vaše tělo detox nepotřebuje, protože netrpíte celulitidou, cítíte se dobře a dokonce jste se o Vánocích vzorně drželi, nepřejídali se a nepolevili ani ve sportovních aktivitách. Čas od času je ale očista těla potřebná i zevnitř a to i přes to, že žijete zdravým životním stylem. „Pokud se cítíte unaveni, trpíte na studené ruce či nohy, vaše pokožka není tak pružná jako dříve a vlasy ztrácejí lesk, je čas na detoxikaci organismu,“ vysvětluje Zuzana Škoríková, manažerka Spa&Wellness Aquapalace Praha.
Toxiny v těle člověka nevznikají pouze tím, že si dopřeje skleničku alkoholu, cigaretu nebo něco sladkého. Důvodem je také stres a vnější vlivy.

Facebook

Užijte si detox naplno
Tělová procedura detox začíná osvěžujícím peeligem celého těla, který odstraní odumřelé buňky z pokožky. Ošetřená pokožka je po něm vláčná a připravená vstřebat účinné látky z plazma gelu z mořských řas, který působí blahodárně a dokonce zmírňuje projevy kožních onemocnění jako jsou ekzémy či lupenka. Poté je od krku až po chodidla aplikován zábal z mořského bahna, jež si vychutnáte buď na běžném lůžku nebo na vodním lehátku prohřátém na 37 stupňů. Kombinace vůně mořských řas, tlumeného světla a příjemného pohupování na vodním lůžku vás přenese doslova na mořskou hladinu. Závěrečná aplikace hydratačního séra pokožku nejen provoní a dodá jí hebkost, ale podtrhne i prožitek z dokonalé relaxace.

Redakce FFN
www.aquapalace.cz