Životní restart potřebuje duševní hygienu, hodně odpočinku, relaxaci a regeneraci psychických i fyzických styl. To vše pomáhá odstraňovat toxiny, způsobené pracovními povinnostmi, stresem a nervozitou, které zatěžují náš organismus. A detoxikační orgány, jako jsou játra, ledviny, plíce, střeva, kůže a lymfatický systém, potřebují na svou očistnou činnost daleko více než jednu vycházku za měsíc, ba dokonce nestačí ani víkend na kolech. Ideální je svěřit se do péče odborníků, protože s jejich pomocí se toxiny odstraní rychleji a mnohem dříve nastoupí pocit svěžesti a nové energie. V nabídce Spa Resortu Sanssouci společnosti Imperial Karlovy Vary si můžete vybírat ze zcela speciální nabídky Medical Wellness a Wellness pobytů, které jsou preventivní a relaxační.

Facebook

Medical Wellness
Antistresový program nastartuje změnu životního stylu. Plná penze, speciální pitný režim a deset procedur jsou zaměřeny na okamžitou úlevu a zklidnění organismu. Ideální pro rychlý návrat do duševní i fyzické kondice je změna prostředí bez stresujících vlivů. Čeká vás klidné polehávání v solné jeskyni, odpočinek ve voňavých bylinných koupelích a při masážích. Ale také plány, jak se pobavit, co vidět a zažít, jak osvobodit psychiku ze sevření všudypřítomného stresu. Jednoduše řečeno, čekají vás jen a pouze velice příjemné věci, včetně doporučení konzumace vyvážené stravy a pitného režimu. Energetický nápoj a bylinné čaje jsou vhodné jednak k povzbuzení, ale zejména k relaxaci a úlevě od stresu.

Detoxikační program je ideální na „vyčištění“ přetíženého těla i mysli. Pět dnů s individuálním stravovacím plánem, pitným režimem a deseti procedurami nastartuje novou životní energii, přirozeně pomůže upravit hmotnost, zlepší kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Všechny procedury jsou nesmírně příjemné – patří sem detoxikační medová masáž, indická masáž hlavy, minerální koupel bylinná a další s mořskými řasami, klasická vodoléčba, manuální lymfodrenáž, oxygenoterapie, nordic walking a cvičení v bazénu. A opět také úprava stravovacích návyků. Svůj individuální stravovací plán připravíte s nutriční terapeutkou, a to včetně pitného režimu a doporučení detoxikačních potravinových doplňků. Základem pitné kúry je nápoj s mladým ječmenem a koktejl z čerstvé zeleniny nebo ovoce.

Wellness pobyty
S návratem k tělesné a hlavně duševní rovnováze vám pomohou tří až pětidenní wellness pobyty. Pomohou nastavit správný pitný, stravovací i pohybový režim. Tradiční karlovarské koupele ve spojení třeba s aromatickou masáží jsou zase určitě tou pravou relaxací. Spa Resort Sanssouci nabízí celkem šest wellness pobytů: 3denní Romantika pro dva, 4denní Wellness „dámská či pánská jízda“, 5denní Regenerační program, 3–4denní Harmonie a konečně 5denní Energie. Už jejich názvy napovídají, na jaký druh odpočinku se můžete těšit!

Redakce FFN a www.spa-resort-sanssouci.cz

Fotogalerie k článku