Na tomto unikátním stadionu můžete také sportovat, odpočívat a zpříjemnit si chvíle i špičkovou gastronomií, kterou v areálu sportoviště zajišťuje renomovaná restaurace Kobe.  

Facebook

Všichni si radovánky multifunkčního sportovního areálu také vyzkoušeli
Akci moderoval Vlasta Korec, který na otevření sportoviště přivítal spousty dalších VIP, Evu Decastelo, Gabrielu Gunčíkovou, Míru Hejdu, Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Zoru Kepkovou, Báru Kodetovou, Anetu Krejčíkovou, Vendulku Křížovou, Petera Nagy, Agátu Prachařovou, Jana Přeučila, Emmu Smetanu, Patrícii Solaříkovou a Pavla Šporcla. Greyhound Park je skvělý pro rodiny s dětmi a tak se zde zabavili nejen dospělí na elektromotokárách a kolečkových bruslích, ale i jejich ratolesti. Děti se vyřádily na skákacím hradu, dětských šlapacích autíčkách, koloběžkách a samozřejmě všichni zúčastnění na vlastní oči viděli, jak úžasný zážitek přináší závody chrtů. „Tento stadión je můj splněný sen. Když vidím, jak se zde všichni dobře baví, je to pro mě odměna za ty roky, které jsem tomuto projektu věnoval,“ komentoval průběh akce prezident České Greyhound dostihové federace Ing. Zdenek Grondol.

Soutěžící na in linech, ale i segwayích a elektromotokárách si svoje jízdy užívali
Výsledky se zobrazovaly na obří světelné tabuli i na obrazovkách v celém areálu, což každého motivovalo, aby bral závody vážně. Každý dětský účastník obdržel pohár a pytel plný dobrot, zatímco vítězové v kategorii závodu dospělých vyhráli obří šunkové kýty.
„Tady se dá v klidu jezdit a nikdo nás neohrožuje jako na cyklostezce podél Vltavy a bezpečnost pro mé dítě je to, co si zde nejvíce cením,“ pochvalovala si bruslařskou dráhu Markéta Hrubešová, která na akci dorazila s dcerou Christel.
Své tři dcery přivedla i herečka Bára Kodetová. Violeta, Sofie a Lily se hned skamarádily s Christel a Madlenkou a užily si spoustu legrace. Holky mezi sebou závodily na dětských šlapacích autíčkách i na kolečkových bruslích.
„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Greyhound Park je opravdu překrásně udělaný, je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem jí nemohla odtrhnout. Já hrozně ráda trávím čas sportem a v přírodě, Pavel zase miluje dobré jídlo, takže si tady každý přijdeme na své,“ dodala přítelkyně Pavla Šporcla Bára Kodetová.

Iva Burianová

Foto: Greyhound Park Motol

www.cgdf.cz