Lipenský areál si pro své návštěvníky připravil víkend plný nejenom nabitého programu, ale i výborných lyžařských podmínek. „Aktuálně nám na svazích leží mezi 70 až 100 cm sněhu, v provozu máme více jak 10 km sjezdovek a všechny čtyři lanovky. K tomu návštěvníkům zdarma nabízíme výukové hřiště Fox park, nebo bobovací kopec,“ doplňuje tiskový mluvčí areálu Jiří Gruntorád.
Pro rodiče s dětmi je připravena animační sobota s lišákem Foxem, která startuje úderem deváté dopolední a děti se mohou těšit na zimní olympiádu, mini disco, taneční soutěže, stavění soch ze sněhu, koulovanou, ocáskovanou a mnoho dalšího.

Facebook

S ČT Sport na vrchol
Pro všechny milovníky lyžování, kteří si chtějí zasoutěžit tu bude oblíbená reality show S ČT Sport na vrchol. Za dohledu televizních kamer budete moci poměřit síly s amatérskými závodníky nejenom z celé České republiky, ale i zahraničí. Tahle soutěžní parádička se bude konat v pátek a v sobotu. Který den si vyberete je jen na Vás, protože po oba dny se pojedou nové závody. Na ČT sport se pak uvidíte hned v sobotu, nebo v neděli.

Nový zákusek v Povidloni
V areálu najdou návštěvníci i cukrárnu Povidloň, která si připravila pro všechny milovníky sladkého nový zákusek. Tentokrát šéfcukrář Mandys potěší všechny milovníky kokosu, mandlí a čokolády. Nový skvost se skládá z kokosového krému a mandlového praliné v bílé čokoládě. Celý zákusek pak je na kokosovém korpusu, je bezlepkový a vy ho můžete ochutnat denně od 8:00 do 19:00.
Vytrávit nejenom po zákusku můžete výstupem na Stezku korunami stromů, která je otevřena i v zimním období a návštěvníci si mohou užít pohledy na šumavskou přírodu denně od 10:00 do 16:00. Komu by se nechtělo jít k vrcholu pěšky, může využít Stezkabus.

Redakce FFN a www. lipno.info

 


 

 

Fotogalerie k článku