Pro letošní rok bylo cílem designérů zdokonalit funkčnost materiálů tak, aby zajistily jeho nositeli správnou termoregulaci a spolehlivý odvod potu i vlhkosti. Stejná míra pozornosti byla věnovaná bezpečnosti a ochraně organismu v chladném a nepříznivém počasí. Ať už dáváte přednost posilovně, cyklistice, běžeckému lyžování nebo běhu v přírodě, Craft se postará o to, že se budete vždy cítit ve své kůži.

Facebook

Funkční prádlo
Funkční prádlo plní nenahraditelnou funkci při každém sportu a je hlavní doménou značky Craft. Nosí se jako první vrstva na tělo a jeho hlavním úkolem je účinně odvádět přebytečný pot a vlhkost a udržet tak optimální mikroklima u pokožky. Nová kolekce nabízí několik druhů funkčního prádla, které je určeno pro různou intenzitu fyzické zátěže i do odlišných klimatických podmínek. Seznamte se s řadou Craft Active Extreme, Craft Active Intensity a Craft Warm Intensity.

Multifunkční mikiny
Udržet si při pohybové aktivitě optimální tělesnou teplotu, může být obzvláště v zimních měsících obtížné. Nová kolekce funkčních mikin Craft si ale s tím hravě poradí. Vašemu tělu poskytne potřebnou termoizolaci, ale zároveň i odvod přebytečné vlhkosti. Pro svůj originální a moderní design si navíc kolekci zamilujete na sport, ale i na běžné nošení.

Běžecké lyžování

Špičkoví designeři značky Craft využili své dlouholeté znalosti a zkušenosti k tomu, aby zdokonalili funkční materiály a zajistili potřebný komfort všem milovníkům bílé stopy. Vznikla tak jedinečná dámská a pánská řada oblečení na běžecké lyžování, která odpovídá nárokům rekreačních i vysoce výkonnostních sportovců. Jejich společným jmenovatelem je prodyšnost, odolnost vůči vodě i větru a maximální pohodlí při nošení.

Run
Běh je v současnosti jedním z nejrozšířenějších sportů. Dá se provozovat prakticky kdekoli a pokud zvolíte vhodné funkční oblečení, tak vám v cestě nebude stát ani špatné počasí. V oblasti běžeckého funkčního oblečení se Craft zaměřil na absolutní pohodlí a bezpečnost běžce i v nepříznivém počasí. Designerům se podařilo u jednotlivých oděvů snížit gramáž a oděvy technicky propracovat natolik, aby umožňovaly pokožce lépe dýchat, odvádět pot od těla, a dokonce odolat větru, dešti i mrazu. Do detailu promyšlené reflexní prvky se postarají o bezpečnost a dobrou viditelnost, kterou sportovec ocení zejména v měsících, kdy se začíná brzo stmívat.

Bike
Při cyklistice na podzim a v zimě musí sportovec počítat i s výrazným kolísáním teplot během dne, větrem, mokrým terénem či mrazem. V této oblasti Craft posunul dosavadní hranice a zdokonalil funkčnost oděvů, aby zvýšil ochranu těla sportovce v proměnlivém počasí a zároveň mu dopřál potřebný komfort při nošení. Vysoký důraz byl kladen na dostatečnou prodyšnost, tepelný komfort v chladných dnech i výrazné reflexní ošetření pro zvýšenou viditelnost.

Trainingwear
Craft věnoval tuto kolekci všem ženám a mužům, kteří si kromě klasických sportů udržují kondici díky indoorovým pohybovým aktivitám, jako je fitness, crossfit či jóga. Spojením funkčnosti a jedinečného designu s módními prvky vznikla řada oblečení, která je primárně určena na sport, ale najde využití i na běžné nošení. Lehký, pružný a prodyšný materiál zajistí maximální pohodlí při pohybu a vysoká prodyšnost splní bez kompromisů nároky i těch nejnáročnějších sportovců.

Craft kolekce junior
Pro Craft je bezpečnost a pohodlí dětského funkčního oblečení na prvním místě, jeho vývoji věnuje nemalé úsilí a ani letošní sezona nebude výjimkou. Kvalitní dětské funkční oblečení zajistí malému sportovci dostatečný tepelný komfort, výborný odvod potu i rychlé schnutí. Speciální materiál s membránou VentAir wind poslouží jako ochranný štít před profouknutím. O maximální bezpečnost se pak postará výrazné reflexní ošetření. Ať už se vydáte s vašimi ratolestmi na procházku do hor či za aktivním sportem, můžete si být jisti, že s kolekcí Craft Junior se budou vždy cítit jako v bavlnce.

Iva Burianová

www.craft.com

Fotogalerie k článku