Whisper je dokonalým společníkem pro chvíle pohody, ať již doma nebo na setkání s kolegy, známými i přáteli, a že jich v předvánočním období bude více než dost. Kingswood Whisper je sice čerstvou novinkou, ale jednoznačným hitem letošního podzimu, který zkrátka musíte ochutnat! Tak poodkryjte jeho tajemství. Drink kombinuje plnou chuť dozrálých jablek v cideru Kingswood a hřejivý nádech Tullamore Dew Cider Cask, která zraje v dubových sudech používaných právě při výrobě cideru. Whisper se servíruje na ledu a k dokonalosti ho dovede už jen pár snítek máty a trocha citrusu, který drinku dodá tu správnou tečku.

„Míchání drinků je velmi populární záležitostí a co se týče chutí i inovací, fantazii se meze nekladou. Whisper určitě osloví milovníky cideru i dobré whisky, kteří rádi experimentují a zkoušejí nové kombinace,“ říká ambasador Whisperu, barman Jan Mareš, který je zároveň autorem receptury.

Zapomeňte na starosti všedního dne a ponořte se do lahodných chutí podzimu. Zasoutěžte si o 3 sety ingrediencí na přípravu Kingswood Whisper.

Soutěžní otázka zní: Kolik drinků Kingswood Whisper namícháte z jedné lahvičky Kingswoodu o objemu 400ml?

a) 1

b) 2

c) 4

Správnou odpověď najdete na www.kingswood.cz/whisper

Odpovědi posílejte na adresu redakce@familyfreshnews.cz do 3. prosince 2018.