Oční stíny navíc zajistí dokonalé efekty díky mnoha technologiím. Pudrové kuličky pomůžou s bezproblémovou aplikací, mikrojemné pigmenty vytvoří skvělý barevný odstín, perly zaručí intenzivní odraz světla a levandulový vosk bude dbát o ochranu citlivých očních víček. Stíny s lehkým a trvanlivým složením se nestírají ani nerozpíjejí.
Luxusní pouzdro je navíc perfektním doplňkem pro dokonalou dámu. Nabízí sofistikovaný design s černou spodní stranou a vrchní stranou se zlatavým nádechem. Je ozdobený stylovým emblémem značky ARTISTRY ve tvaru písmene A a má zabudované zrcátko.
Vybírat můžete z pěti palet, každá obsahuje čtyři odstíny očních stínů (pro rozjasnění, konturování, zvýraznění a vystínování) pro skvělé líčení očí:

  • Natural Glow – jemný, krémově béžový (třpytivý) odstín k rozjasnění; jiskřivě studeně hnědý odstín (třpytivý) ke konturování; zářivě skořicový (metalický) odstín ke zvýraznění; sytě hnědý odstín espresso (matný) k vystínování.
  • Plumberry – bledý, zářivě růžovo-perlový (třpytivý) odstín k rozjasnění; fialový prach (třpytivý) ke konturování; měděně-fialový (metalický) odstín ke zvýraznění; bohatý, tmavě švestkový (matný) odstín k vystínování.
  • Spice Bronze – světlý, zlato-béžový (třpytivý) odstín k rozjasnění; teplý, starobronzový (metalický) odstín ke konturování, lesklý ambrově měděný (metalický) odstín ke zvýraznění; zlatý, tmavě bronzový (třpytivý) odstín k vystínování.
  • Smoky Eye – zlatavě bílý reflexní (třpytivý) odstín k rozjasnění; zářivý modrošedý prach (třpytivý) ke konturování; jiskřivě stříbrný (metalický) odstín ke zvýraznění; tmavě uhlově modrý (třpytivý) odstín k vystínování.
  • Pink Chocolate – jemný, růžovobéžový (třpytivý) odstín k rozjasnění; zářivý odstín café au lait (metalický) ke konturování; jemný, světle růžový (metalický) odstín ke zvýraznění; tmavý čokoládově hnědý odstín s měděným leskem (metalický) k vystínování.

Sada ARTISTRY SIGNATURE COLOR ™ Palety očních stínů a pouzdra obsahuje:

  • Vybranou paletu se čtyřmi barevnými variantami
  • Aplikátor
  • Elegantní ARTISTRY SIGNATURE COLOR pouzdro se zrcátkem

Hrajeme o tři sady ARTISTRY SIGNATURE COLOR.

Krabičky Signature color posíláme: Karle Šmídové, Aleši Voráčovi, Emilu Kolouchovi.