Právě proto máte možnost si zasoutěžit o balíček grilovacích produktů od Vitany v hodnotě 250 Kč. Hrací pravidla jsou jednoduchá, stačí odpovědět na soutěžní otázku níže. Následně vybereme tři autory správných odpovědí, kteří se mohou těšit na sadu koření, marinád, zálivek a grilovacích směsí od tradiční české značky Vitana.

V balíčku najdete například oblíbenou směs Grilovací koření, která se hodí opravdu na kterýkoli druh masa, od kuřecího přes vepřové až po ryby. Nejvýraznějšími složkami směsi jsou paprika, šalvěj a černý pepř. Koření navíc můžete použít nejen při grilování, ale i při dochucování pečené minutky, skvěle se hodí také do mletého masa.

Soutěžní otázka
Vitana již pátým rokem uspořádala tradiční soutěž Grilujeme ve městě o výstavbu veřejného grilovacího místa v jakémkoli městě po celé České republice. Soutěží se formou hlasování, které probíhá na webových stránkách projektu. Zapojit se může kterékoli město či obec, griloviště Vitana daruje třem účastníkům s nejvyšším počtem hlasů. Letošní ročník soutěže už je u konce, a tak se ptáme:

Které tři obce či města jsou vítězem soutěže Grilujeme ve městě za tento rok? (nápovědu hledejte na facebookových stránkách Vitany)

A) Vojkovice, Rakovník, Rumburk

B) Žatec, Jílové u Prahy, Albrechtice

C) Červená Voda, Janov u Krnova, Bezděčí u Trnávky

Odpovědi posílejte na adresu redakce@familyfreshnews.cz do 10.6.2021

Správná odpověď: Červená Voda, Janov u Krnova, Bezděčí u Trnávky

Výherci: Irena Kutílková, Přerov, Zdeněk Gobár Bítov, Pavel Jančič Břeclav