Dokáže zbavit make-upu, odstranit odumřelé buňky, vyčistit póry, redukovat tvorbu vrásek a jeho drobné vibrace pomáhají i k lepšímu vstřebání pleťových krémů. K dostání je hned ve třech barevných provedeních – SK9000 Smaragd, SK9001 Burgundy a SK9002 Pink.  

„Každá žena chce vypadat mladě a mít hezkou upravenou pleť. A přesně to nabízí při pravidelném používání naše novinka. Nový sonický kartáček budete mít doma hezky po ruce a díky 2 minutám každé ráno a večer uvidíte v krátké době rozdíl. A to doslova na vlastní tváři,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

Nový čistící sonický kartáček SONIVIBE je vyroben z kvalitního hygienického silikonu, který je odolný proti bakteriím a je navíc velmi šetrný ke všem typům pleti. Umožňuje 12 stupňů intenzity vibrací a díky voděodolnému zpracování je možné ho používat i ve sprše.

Čistší a zdravější a mladší a krásnější
Sonický kartáček je chytře navržen tak, aby v rámci domácí pleťové péče umožňoval různá využití. Jedna jeho strana je pokryta měkkými silikonovými body a je určena k hloubkovému čistění pleti. Po spuštění kartáček během minuty vytvoří 8000 sonických pulzů, pleť zbaví zbytků make-upu, odstraní odumřelé buňky, černé tečky a vyčistí póry. V tomto režimu ale dokáže i přispět k lepšímu vstřebání pleťového krému, ke snížení mastnoty pleti a také k eliminaci tvorby akné.

Z druhé strany je kartáček opatřen speciálně tvarovaným povrchem určeným pro jemné masírování. Nízkofrekvenční pulzace a točivý pohyb přispívají k redukci vrásek a zvyšují krevní cirkulaci. Při pravidelném používání tak bude pleť krásně vypnutá a bude mít mladistvý vzhled.

SONIVIBE má moderní design a kompaktní tvar. Disponuje barevným podsvícením a díky kvalitní Li-Ion baterii vydrží na jedno nabití v chodu až 3 hodiny. Jeho součástí je i praktické cestovní pouzdro, takže bude kdekoli a kdykoli opravdu po ruce.

Více na www.my-concept.cz

Soutěžíme o jeden čisticí sonický kartáček.

Otázka:
Kolik barev čistících sonických kartáčků s vyhříváním značka Concept nabízí?

Odpovědi posílejte na adresu redakce@familyfreshnews.cz do 30.12.2020

Správná odpověď: 3 barvy

Výherce: Hana Pášová