Stres může stát třeba i za lámavostí nehtů, padáním vlasů nebo bolavými klouby. Často prostě nestačí jen kvalitní kosmetika nebo šampóny, tělu je potřeba dodat výživu i zevnitř. A je to jednodušší, než byste si možná mysleli.

Kolagen jako nezbytná složka pro tělo
Kolagen je bílkovina, kterou si vaše tělo dokáže přirozeně vytvářet, a která působí jako pojivo nejen v kostech, šlachách, vlasech, nehtech, ale především je nepostradatelnou složkou pokožky. Podílí se na pevnosti a pružnosti pleti a pomáhá potlačit nebo omezit výskyt vrásek. Bohužel, přirozená tvorba kolagenu od 25. roku života klesá a po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří vůbec. Proto je potřeba ho tělu dodávat. Výrazně tak omezíte nejen viditelné známky stárnutí, jako jsou vrásky a snížená pružnost pokožky, ale s jeho pomocí udržíte ve formě i vaše chrupavky nebo šlachy.

Kompletní péče v jedné dávce
KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou se výrazně podílí na péči o kosti, chrupavky, vlasy, řasy a nehty. Významně pomáhá i v boji proti vráskám. Obsahuje kolagen, který je hydrolyzovaný. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebá se přesně tam, kde má. Kromě toho je v produktu obsažen i vitamin C, který posiluje imunitu.

KetoMix kolagen je balen v praktickém balení 30 sáčků. Pro dostatečný přísun kolagenu stačí denně rozmíchat jeden sáček s vodou a vypít. Péče o zevnějšek postupem času přestává stačit, proto se zaměřte i na péči zevnitř. Začít můžete už dnes.

Zapojte se do soutěže o KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vyhrajte jeden ze tří balíčků.

Soutěžní otázka:

Česká značka KetoMix nabízí KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou s příchutí:

a) jahoda

b) lesní směs

c) borůvka

Odpovědi posílejte na adresu redakce@familyfeshnews.cz do 24. dubna 2021

Správná odpověď: lesní směs.

Výherci: Ivona Zámečníková z Pardubic, Ivan Sysel z Teplic a Karel Čížek z Brna.