V jeho základním příslušenství jsou kromě tří mixovacích nádob na výrobu smoothie i mlýnek a chopper. A to je u tak malého přístroje vážně něco. Pro přípravu lahodného smoothie je vybaven mixovacími nádobami se snímatelným gumovým proužkem pro snadné uchopení – 2krát o objemu 570 ml a 1krát o objemu 400 ml. Připravit zvládne i jakýkoli koktejl, ledovou kávu nebo studenou polévku.

Kávu, ořechy, koření, bylinky a dokonce i mák rád zpracuje mlýnek se speciálním tříštivým nožem a všechno namele čerstvě, najemno i nahrubo. Chopper zase usnadní přípravu pomazánek, přesnídávek, majonéz, ale i sekání masa nebo drcení ledu. Má objem 1,2 litru a vybaven je dvojitým nožem. Tělo mixéru má motor o síle 700 wattů a všechny nádoby jsou vyrobeny z BPA tritanu, tedy plastu bez škodlivých bisfenolů.

Mixovací nádobky určené k výrobě smoothie si navíc i s obsahem můžete jednoduše rovnou po umixování vzít do tašky nebo do auta. Jsou totiž doplněné o pítko ve víčku s těsněním, které zabrání vytečení a jejich obsah tak můžete konzumovat kdekoli se vám zachce.

www.my-concept.cz

Soutěžní otázka:

Vyjmenujte alespoň tři výrobky zn. Concept

Odpovědi posílejte do 5.11.2019 na adresu redakce@familyfreshnews.cz.
Ve hře je jedna sada Smoothie maker SM3390 s mlýnkem a chopperem.