Bez základních nástrojů a nářadí, jako jsou sady šroubováků nebo třeba klíče na utahování či povolování matic, se neobejde nejen kutil, ale ani žádná domácnost. Pořízení tohoto vybavení v jedné komplexní sadě je výhodné: V kufříku jsou jednotlivé kusy klíčů nebo šroubováků poskládány podle velikosti. V případě potřeby stačí kufřík otevřít a použít ten nástroj, který se právě hodí. Všechny sady FIELDMANN vynikají účelností uspořádání a dokonalou přehledností. Každé nářadí má v kufříku své místo, takže se jednotlivé části jen tak neztratí, lze je snadno přenášet a po použití uložit.

Každá ze sad Fieldmann má své označení, které usnadňuje orientaci. Například v sadě Fieldmann FDG 5014-66R najdete 66 kusů nářadí - kromě klíčů a šroubováků také ruční pilku, tři typy kleští, a samozřejmě i klasické pomocníky jako je kladívko, měřicí pásmo, vodováha nebo pilníky....Další, komplexní sadu 53 kusů nářadí v kufříku najdete pod označením FDG 5008-53R/FDG 5010-53R. Díky bohatému obsahu s ní sestavíte nově zakoupený nábytek, vyvážíte lednici, vrátíte vypadlý šroubek do brýlí, vyčistíte odpad pračky nebo třeba utáhnete matice na kole či koloběžce. Sada je v prodeji ve dvou barevných variantách: V černožlutém provedení (FDG 5008-53R) je univerzální, kombinace černé s růžovou (FDG 5010-53R) ji předurčuje především do rukou žen, třeba jako praktický dárek.

V naší soutěži nyní můžete vyhrát jinou sadu značky FIELDMANN, a to FDS 1015-56R. Sada obsahuje kleště s posuvným kloubem, ráčnu, sadu nástrčných klíčů a dále sadu bitů s rukojetí. Stačí odpovědět na otázku: Co najdete v sadě nářadí FDS 1004-33R kromě bitů a šroubováku?

Nápověda na www.fieldmann.cz

  1. Kladívko
  2. Metr
  3. Lupu

Hrajeme o tři sady nářadí zn. Fieldmann FDS 1015-56R. Odpovědi posílejte na adresu redakce@familyfreshnews.cz do 2. listopadu 2020.