Srdce jako symbol lásky nesmí 14. února chybět. Proto ve valentýnské edici pralinek Ferrero najdete tři druhy pralinek balené po 14 kusech v elegantní krabičce ve tvaru srdce. Ve zlatém najdete Ferrero Rocher, pralinky s polevou z čokolády a drcených lískových oříšků s oplatkou, náplní a celým lískovým oříškem uvnitř. Červené srdce ukrývá podmanivé čokoládové pralinky Mon Chéri s likérem a třešní a trojici srdečných balení uzavírá bílé Raffaello zdobené kokosem s mandlí uvnitř.

Facebook

Kokosové Raffaello, které nově přichází v balení po 23 kusech, můžete na Valentýna zakoupit také v krabičce s originální kresbou designéra Igora Kubika inspirovanou příběhem pravé lásky. Balení po 15 a po 23 kusech křupavých pralinek zdobí obrázek zamilovaného páru, ze kterého čiší láska a vzájemná důvěra. Pokud se ale nechcete omezovat na jeden druh pralinek a chcete svému protějšku dát na výběr z několika chutí, sáhněte po speciálním balení Ferrero Prestige s Ferrero Rocher, Mon Chéri a Ferrero Küsschen s lískovým oříškem v čokoládě.

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě.  K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.

Redakce FFN a www.ferrero.cz