První radost z Vánoc doručí k vám domů už 5. prosince Mikuláš a jeho sladká nadílka. Vašim dětem přinese stylovou vánoční ponožku Kinder Mix 219 g, která ukrývá oblíbené produkty Kinder a následně poslouží jako veselá vánoční dekorace. Aby čas do Štědrého dne dětem lépe utíkal, nadělí jim také jeden z Kinder adventních kalendářů. Letos mezi nimi najdete
i nový Kinder kalendář ve tvaru vláčku 221 g, který dětem přiveze 24 Kinder pochoutek, a to včetně Kinder Surprise, figurky Kinder Mikuláše nebo Kinder Happy Hippo. Kromě hravých kalendářů pro děti je tu i další předvánoční pochoutka pro všechny, kdo se těší na svátky, bez ohledu na věk: adventní kalendář Kinder Bueno 167 g!

Facebook

Co by to bylo za adventní čas bez křehkých a lahodných čokoládových figurek? Kinder má pro vaše ratolesti připravenou třeba novou 55g figurku Mikuláše, veselého tučňáka 35 g nebo 140 g, a dokonce i figurku s překvapením Kinder Surprise 75 g. Pokud chcete svým malým pokladům připravit nečekané předvánoční překvapení, vykouzlete jim velkou radost s Kinder Surprise Maxi ve 100 g, nebo rovnou 220g provedení. Vedle nesáhnete ani s velkým balením Kinder Chocolate 150 g nebo 200 g, ve kterých najdete zásobu čokoládových tyčinek Kinder s neodolatelnou mléčnou chutí.

Chcete-li nadělit dárek od Kinder, který bude dělat radost i po Vánocích, sáhněte po taštičce Kinder Mix Kinderino 131 g. Ukrývá v sobě čtyři druhy Kinder dobrůtek a i po jejich snězení si děti do taštičky mohou schovat různé drobnosti. Spoustu čokoládové radosti rozdáte i s pomocí hravých vánočních mini figurek Kinder Mini Friends Crunchy Biscuit 122 g s kousky kakaových křupinek. A protože i malá pochoutka může udělat velkou parádu, přineste si domů jednu z vánočních dekorací Kinder. Vánoční větvičku si ozdobíte třeba závěsným Kinder Surprise 20 g.

Redakce FFN


 

 

Fotogalerie k článku