Den dětí
Připadá tradičně na 1. června a bývá spojen nejen s řadou zábavných programů, ale také s věnováním malých dárků. Slečny jistě ocení chlupaté bloky s tečkovaným papírem. Kluci si mohou osvojit dovednosti legendárních Rychlých šípů – ať už ve formě uzlování, hry s míčky nebo dřívky. Původní disciplíny jsou doplněné o nové, takže zábava zaručena! A všichni si společně smlsnou na žvýkacích bonbónech se šťavnatou ovocnou náplní a vitamínem C z bláznivé okaté plechovky.

Facebook

Den otců
V Česku se slaví třetí neděli v červnu, letos tedy vychází na 18. 6. Pořiďte tatínkům dárek pro radost – zaslouží si ocenit! Mini placatka jako přívěsek na klíče vtipně doplní tátův outfit. Potrpí-li si tatínek na čistou obuv, pořiďte mu Sadu poslední záchrany. Obsahuje lešticí hadřík, kartáč a neutrální krém, tedy trojku, která zachrání každou botní katastrofu. Do stylového půllitru s nápisem si hlava rodiny ráda naleje vodu. K tomu 100% bavlněné tričko (Nejlepší táta ve vesmíru), které navíc svítí ve tmě, roztomilé ponožky a máte tátu jako ze žurnálu.

Dárky za vysvědčení
Vysvědčení je velká událost, často spíš pro rodiče než pro děti. Ať už dopadne výborně, nebo spíše průměrně, odměnu za snahu si zaslouží. Pokud ji tedy zhodnotíte jako dostačující
Milovníci Harryho Pottera s nadšením přivítají populární karetku Similo – kooperativní deduktivní hru, ve které budou na základě nápověd od ostatních hráčů společně hledat jednu postavu z Bradavic. Aby přes prázdniny děti úplně nezakrněly, sáhněte po Chytrých kostkách. Tato vědomostně-postřehová hra procvičí mozek a rychlost zároveň. Vysloveně o pomazlení žádají plyšoví medvídci Me to You – děti jim ho určitě velkou měrou dopřejí. Malí vědátoři zajásají nad sadami Albi Science v plechovkách – mohou si v nich vyrobit například mořské potvůrky nebo svítící hopsík.

Dárky pro učitelky
Buďte originální a místo pětadvacátého pugétu květin, které paní učitelka ani nemá šanci všechny odnést domů, vsaďte na vtip nebo praktičnost. Zábavný nápis na skleničce na víno osloví především paní učitelky se smyslem pro humor, konzervativní dámy zaplesají nad klasikou všech klasik: čokoládou a sypaným čajem s věnováním.

Redakce FFN a www.albi.cz

 

 


 

 

Fotogalerie k článku