Vysavač na popel Fieldmann FDU 2002-E díky HEPA filtru i ty nejjemnější částečky zachytí a vy tak máte jistotu, že si usazený popel neroznesete po bytě.

Facebook

Sedání prachu a částeček popela nezabráníte, ale pokud je důkladně uklidíte, nemůžete si je roznést po bytě. Zkrátka, je jednodušší vysát pravidelně okolí krbu než uklízet celý byt. Vysavač na popel je všestranný pomocník: Hravě zvládne odstranit popel i zbytky nespáleného dřeva z krbu, krbových kamen, ale také grilu. Poradí si i s nečistotami z dílny nebo garáže. U vysavačů s HEPA filtrem je zajištěno, že vzduch se do interiéru vrací dokonale vyčištěný i od těch nejmenších částeček.

Vzhledem ke své konstrukci a příslušenství odstraní vysavač popela Fieldmann FDU 2002-E z krbu a jeho okolí i nečistoty o teplotě až do 40° C. K tomu účelu je kromě kovové nádoby vybaven i kovovou hadicí (1 m) s aluminiovou hubicí. Perfektní sání větších i menších kousků zajišťuje výkon 1200 W. Velkou výhodou tohoto vysavače je HEPA filtr (Fieldmann FDU 9002) pro zachycení i nejjemnějších částeček, jako je popel nebo jemný prach, a dále ochranný koš proti ucpání většími vysávanými objekty. Jak ochranný koš, tak i HEPA filtr jsou snadno odnímatelné bez nutnosti použití nářadí.

Chromová nádoba o objemu 20 l je pro využití v domácnosti optimální – nemusí se příliš často vysypávat, a přesto se s vysavačem dobře manipuluje a bez problémů jej uskladníte. Snadnou manipulaci podporují i kolečka a škála příslušenství, které umožní vysávání a úklid i v obtížně přístupných místech. Aby kromě krbového popela zvládl vysavač Fieldmann FDU 2002-E i úklid garáže, dílny nebo automobilu, disponuje dalším příslušenstvím – plastovou hadicí 1,5 m, prodlužovací plastovou trubicí (0,85 m), podlahovým nástavcem, zploštělou hubicí a kulatým otočným kartáčkem, čímž je zajištěna jeho univerzálnost. Hlučnost vysavače je přijatelných 80 dB.

Redakce FFN
www.fieldmann.cz