Samozřejmě také perfektní výsledek vysávání a mopování, včetně průběžné dezinfekce světlem UV-C dělá z nového topmodelu ideálního pomocníka do domácnosti.

Facebook

Dokonalá navigace v prostoru
Nejmodernější laserová technologie, tzv. lidar, se dnes začíná hojně používat i ve spotřební elektronice. Lidar pomocí laseru mapuje okolí a vytváří tak vysavači v reálném čase podrobnou mapu okolí. Kromě Lidaru ale vysavač používá ještě celou řadu dalších navigačních technologií, jako jsou gyroskop, infračervené senzory a čidla pro detekci schodů a jiných překážek. Výsledkem je, že se Sencor SRV 9150 nikdy v prostoru neztratí, nespadne ze schodů a vyhne se všem nenadálým překážkám. Hravě také překoná prahy o výšce až 1,5 cm!

Doma, na chalupě, v přízemí či patře
Sencor SRV 9150 lze nastavit parametry úklidu pro konkrétní místnost díky funkci multi-room. Zároveň si také dokáže zapamatovat až 5 různých podlažních prostor. Můžete jej tak vzít na chalupu, a i tam se hravě zorientuje. Díky sofistikovanému laserovému mapování má také neomezenou plochu úklidu. Pokud chcete například vysávat větší kanceláře (například v noci), robot začne s vysáváním, v případě potřeby se sám dojede dobít a opět naváže ve vysávání tam, kde přestal, aniž by opakoval místa, která již uklidil.
Samozřejmostí je možnost časového plánu. Chytré plánování umožňuje nastavovat program úklidu pro jeden či více dní v týdnu, pouze na víkendy, ve dne, v noci – prostě tak, jak je potřeba. A zároveň lze i nastavit výběr místností, které chci uklízet.

Výkonné vysávání a možnost aktivního mopování
O dokonalý výsledek vysávání se stará výkonný motor, kvalitní HEPA filtr pro zachycení nejjemnějších částeček nečistot a prachu, výkonný hlavní rotační kartáč pro vysávání koberců a tvrdých podlah a postranní rotační kartáče pro dokonalý úklid v rozích. Desinfekci vysávaného povrchu zajišťuje UVC- dezinfekční světlo, které odstraňuje potenciální infekční organismy z čištěných povrchů. Je tak ideální pro čištění koberců, plovoucích podlah, parket, linolea i dlažby. Nádoba na suché vysávání s objemem 600 ml dobře vystačí pro pořádný úklid bytu s velkou podlahovou plochou nad 100 m2. Na jedno nabití baterie zvládne vysavač pracovat až 120 minut, po kterých se sám dojede nabít.
Kromě suchého vysávání umožňuje Sencor SRV 9150 také aktivní mopování. Nádoba na vytírání vodou s nepěnivým detergentem má objem 350 ml a průtok vody je nově ovládán elektrickou pumpou. Díky ní lze nastavit až 3 intenzity vodní síly při vytírání.

Ovládání odkudkoliv pomocí SENCOR HOME APP
Stejně jako ostatní vyspělé robotické vysavače Sencor, je možné i SRV 9150 plně ovládat na dálku pomocí aplikace Sencor Home App. Z pohodlí práce či dovolené jednoduše spustíte či naplánujete program vysávání nebo mopování a budete mít okamžitou „online“ kontrolu nad tím, kde se robotický vysavač zrovna nachází.
Aplikace dovoluje nastavit vysavači úklidovou a naopak zakázanou zónu, virtuální zeď, jednotlivé místnosti či části k úklidu. Nastavit lze i možnost zda stroj má jen vysávat nebo i vytírat.

Redakce FFN

www.sencor.cz