Kelímky s kompletním jídlem, polévky na zalití do hrnečku, to vše mějte po ruce. Mohou se vám hodit v práci, o přestávce mezi přednáškami nebo večer na koleji i jako větší svačina před odchodem na trénink. Usnadněte si vaření bez výčitek.

Facebook

Exotická svačina mezi přednáškami
Chtěli byste ochutnat Ameriku, Itálii, nebo dokonce exotiku, ale vaše kantýna jídla z těchto destinací nenabízí? S kelímky Vitana Streetfood, které si jednoduše přibalíte ráno s sebou do batůžku, to není žádný problém. Ať už dáváte přednost sýrové příchuti Macaroni & cheese, nebo netradiční Noodles & curry, plnohodnotná svačina zavoní každý den jinou dálavou. Jídlo máte hotové za pár minut a v případě, že nakonec kelímek neotevřete, jednoduše ho uschováte na příště.
Příchutě: Macaroni & cheese, Fusilli & pomodori, Noodles & curry

Jak na šetrný fast food
Pokud jste nestihli klidnou snídani nebo zcela vynechali oběd, nezoufejte! Pro tyto případy aktivních dnů přihoďte do tašky některou z ekologicky šetrných polévek z řady Do hrnečku. Jsou vyrobeny s velkým ohledem k naší planetě a díky tomu můžete i rychlou teplou svačinu ze sáčku pořídit s minimální uhlíkovou stopou. Nižší, než je například ta po cappuccinu nebo banánu!
Tip navíc: Nezapomeňte také na cestovní kelímek, ve kterém si polévku můžete připravit i na přejezd k dalšímu cíli vašeho dne.
Příchutě:
Hovězí s nudlemi, Sýrová, Rajská, Hříbková, Brokolicová a další

Večerní bistro na dosah ruky
Rádi byste si dali k večeři něco speciálního, ale rychlého na přípravu nebo vám energetický výdej po celém dni velí sníst ještě jeden pozdní chod? Mějte v zásobě pár kelímků z řady Vitana Bistro. Zaručenou klasikou jsou příchutě Kuře na paprice nebo Boloňská omáčka, které postačí jen zalít horkou vodou a máte hotovo. Bonusem je, že přitom nezašpiníte kromě lžíce žádné nádobí, takže vás v daný den nečeká už žádná extra práce navíc.
Příchutě: Kuře na paprice, Sýrová a Boloňská omáčka, Mexiko s těstovinami, Kung pao

Redakce FFN

www.vitana.cz