Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku čtyř tisíc českých respondentů. Podkladem pro udělení ocenění byly výsledky unikátního průzkumu, jejž realizovala společnost NielsenIQ. Hodnoceny přitom byly produktové novinky i využité inovace daných výrobků. Vítěze v jednotlivých kategoriích zhlédla rovněž odborná porota složená ze zástupců odborných institucí, médií, marketingu a obchodu. V kategorii pomazánky byl pak titul udělen právě pomazánkám Krajánek od českého výrobce ALIMPEX FOOD a.s.

Facebook

„Přes veškeré těžkosti spojené s děním na trhu se nám daří zařazovat na trh novinky. O to více nás těší, že tuto snahu dovedou spotřebitelé ocenit. Do letošního ročníku soutěže Volba spotřebitelů jsme přihlásili dvě pomazánky Krajánek, přičemž obě zabodovaly,uvádí Martin Kincl, marketingový ředitel a dodává: „Praktické balení výrobků Krajánek TRIO obsahuje tři druhy rybích nebo sýrových pomazánek. Hodí se tedy k přípravě rychlé svačiny nebo lehké studené večeře. Domnívám se, že spotřebitelům pomazánky Krajánek nejenom chutnají, ale oceňují u nich i snadnou přípravu lahodného a neotřelého pokrmu.“

„Rád bych vyzdvihl práci všech firem, které se i v nelehké době pouští do inovace a rozvoje svého výrobního programu. Všichni jsme vzhlíželi ke konci pandemie, jako k bodu, kdy se řád věcí vrátí k původnímu, jak ve výrobě, tak prodejích. Doba nás ale přesvědčuje, že nový normál představuje permanentní výzva, kdy musíme čelit velkým celospolečenským změnám s obrovským tlakem na cenu. A právě v této době oceňuji všechny, kteří i přes tyto aspekty rozvíjejí výrobky jak po inovativní stránce, tak zvyšují kvalitu,“ zmiňuje Lukáš Matějka, manažer marketingové skupiny pořádající společnosti.

Pomazánky pro milovníky rybích specialit
Vychutnejte si tři druhy rybích pomazánek najednou. V novince od značky Krajánek najdete v praktickém balení makrelovou, tuňákovou a sardinkovou dobrotu po 60 g. Svojí vytříbenou chutí se hodí nejenom ke svačině, ale také jako originální pohoštění pro návštěvy. Novinka od značky Krajánek v sobě skrývá neotřelé spojení aromatických sýrů a odlehčeného sýru cottage. V praktickém balení tohoto výrobku najdete tři druhy dobrot po 60 g. Pomazánka s romadurem, tvarůžky i nivou se svojí vytříbenou chutí hodí nejenom ke svačině, ale také jako originální pohoštění pro návštěvy. 

Redakce FFN