Šetřete svou peněženku i naši planetu

Facebook

Když perete prádlo, sledujte doporučení, která najdete na štítku. Neperte ve vyšších teplotách, než jak je na štítcích uvedeno. Jedním z důležitých prvků při praní je i výběr správného pracího prostředku. Vyzkoušejte speciální prací prostředky, které nejen dobře vyperou, ale zajistí také péči o barvy a vlákna vašeho oblečení. Dopřejte svým oblíbeným kouskům důkladnou péči, aby si i po několika praních udržely tvar a zároveň aby svěže voněly. Kapsle nebo prací gely Perwoll Renew s účinnějším složením, které přináší zážitek z vůně čerstvě vypraného prádla, nyní najdete v nových designových a udržitelnějších obalech. Využít můžete i ekonomicky větší balení.
Vylepšené speciální prací gely Perwoll Renew nabízí hned několik variant. K dispozici jsou prací prostředky specializované na oživení barev oblečení a na péči o vlákna i toho nejjemnějšího prádla. Jiné jsou navržené pro ještě lepší pružnost a elasticitu oblečení při delším používání.
Všechny speciální prací prostředky Perwoll Renew vás kromě výše zmíněných benefitů potěší prací silou a hygienicky čistým oblečením bez skvrn a nečistot.

Zářivé oblečení bez vyblednutí a ztráty barev
I vám se stává, že po několika vypráních vaše oblíbené kousky ztratí svou zářivou barvu, pro kterou jste si je oblíbili? Automaticky je tak zařazujete do vyřazeného oblečení jen na doma. Není to škoda? Perwoll Renew Color na všechny druhy barevného prádla se postará, aby barvy vašeho oblečení přetrvávaly dlouhodobě. Při jednobarevných tmavých nebo bílých oděvech sáhněte po prostředcích Perwoll Renew Black nebo Perwoll Renew White, které vám zabezpečí, aby tmavá barva nevybledla a bílá nezešedla. Unikátní technologie pracích prostředků Perwoll Renew nejen šetrně odstraní nečistoty z vašeho oblečení, ale díky speciálním složkám na udržení intenzivních barev vám oblečení vydrží třikrát déle jako nové oproti jiným pracím prostředkům. Perwoll Renew Blossom zároveň ke zmíněným benefitům nabízí elegantní květinovou vůni, která vás určitě při výběru pracího prostředku přesvědčí.

Kapslová inovace v novém obalu
Prací kapsle Perwoll Renew v sobě ukrývají unikátní složení čtyř benefitů, které dokonale chrání vaše oblečení. Jsou speciálně vyvinuté tak, aby nejen účinně odstranily různé druhy nečistot, ale postaraly se také o delší životnost vláken vašeho prádla. Díky tomu pomáhají uchovávat jeho původní tvary i barvy po dlouhou dobu. Kromě prodloužení životnosti oblečení k udržitelnosti přispívá také jejich obal. Je vyroben z padesáti procent z recyklovaných materiálů a je plně recyklovatelný. Navíc zaujmou příjemnou vůní, která je při výběru pracího prostředku často rozhodující.

Redakce FFN