Slunečník Fieldmann FDZN 5107
Čtvercový slunečník Fieldmann FDZN 5107 je ideální volbou pro symetrický prostor, kde poskytuje stín a ochranu před UV zářením i pro větší zahradní posezení. Pod slunečníkem díky boční konstrukci nepřekáží tyč, ta je umístěna z boku. Slunečník s pákovým ovládáním nabízí polohování v obou směrech, ve vertikálním (do stran) i horizontálním směru (podél tyče), ale i otáčení kolem osy o 360°. Elegantní čtvercový tvar umocňuje jednoduchá konstrukce s osmi žebry na stínidle a křížovým stojanem pro dobrou stabilitu. Světle šedý potah střechy s rozměry 3 x 3 m je vyroben ze stoprocentního polyesteru 160 g/m2, který vyniká odolností, nemačkavostí, barevnou stálostí a jednoduchou údržbou.

Facebook

Plynový gril Fieldmann FZG 3013
Výkonný gril se třemi hlavními hořáky a jedním hořákem bočním má celkový výkon 11,5 kW.
Hořáky zapálíte samostatně pomocí ovládacích tlačítek na nerezovém panelu. Víko s integrovaným teploměrem ukrývá prostornou grilovací plochu s robustním litinovým roštem. Na bočním hořáku připravíte během grilování zeleninu, přílohy, případně omáčky. Pokud boční hořák právě nevyužíváte, uzavřením víka získáte navíc odkládací nebo pracovní plochu. Čtveřice koleček pro snadnější manipulaci je opatřena i brzdami. Gril je dodáván včetně redukčního ventilu a hadice.

Zahradní židle Fieldmann FDZN 5010
Pohodlná, ergonomicky tvarovaná zahradní křesla mají rozměr 55 x 77 x 92 cm a nosnost až 120 kg, takže vás ani při větší hostině nijak neomezují v konzumaci. Výplň křesel je vyrobena z odolné a pružné syntetické tkaniny, která nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Navíc se ani na přímém slunci nerozpálí.

Zahradní stůl Fieldmann FDZN 5030
Prostorný zahradní stůl (150 x 96 x 71 cm) disponuje deskou z černého tvrzeného skla. Dostatečnou pevnost a stabilitu zajišťuje konstrukce s ocelovo-hliníkovými profily. Vzhledem k nízké hmotnosti stolu se s ním snadno manipuluje. Bez problémů odolává jakémukoliv počasí a nevyžaduje zvláštní údržbu.

Zahradní stůl FDZN 5030 zakoupíte také v setu se šesti křesly a slunečníkem (FDZN 5006 nebo FDZN 5007) pod označením RUBY DARK/RUBY LIGHT, bez slunečníku jako sestavu RONY II.

Redakce FFN a www.fieldmann.cz