Terasa na horní palubě s grilem a sezením je ideální pro opalování. Další novou možností je jachta Janneau Merry Fisher 795, která má kapacitu osm pasažérů. Nemá sice gril, zato se ale můžete projet výrazně rychleji. Novinkou je karaoke na YachtBoatu ONE a v plánu jsou paddleboardy na YachtBoatu SPEED.

Facebook

Během plavby můžete vidět Pražský hrad, Karlův most, Vyšehrad, Náplavku, Tančící dům, Galerii Mánes nebo Žluté Lázně. Velkou výhodou této soukromé plavby je možnost jet tam, kam jen si budete přát, pokud to je samozřejmě alespoň trochu možné. A protože skupina YachtBoat provozuje tři lodě, lze vyhovět i větším skupinám lidí, lodě se mohou za přijatelných podmínek na řece navázat k sobě.

„Představte si, že existuje perfektní způsob, jak se vyhnout davům a vychutnat si Prahu z jiné perspektivy pouze ve společnosti vybraných přátel. Přesně to je YachtBoat,“ uvádí Zdeněk Havrda, CEO YachtBoat. „Nabízíme soukromé plavby v Praze na Vltavě. Naše lodě YachtBoat One a Classic nabízí unikátní design, komfortní horní palubu s grilem, kuchyni s pivní pípou (tu najdete pouze na One) a plnohodnotné sociální zařízení. Vybrat si můžete z více variant plaveb a lze vyplout i ve větších skupinách. Pokud je vás totiž více než 11, mohou lodě One a Classic vyplout společně. V tu chvíli je k dispozici dvojnásobná kapacita až 22 osob. Navíc tu máme nový YachtBoat Speed. Trasu plavby lze variovat dle vašich potřeb a přání,“ dodává Zdeněk Havrda.

Plavbu si určuje společnost, která si loď pronajme sama, ale lze doporučit horní oblast kolem Vltavy, kde jsou dvě nestandardní místa, která si na lodi lze velice užít, a to po proudu řeky do centra Prahy a proti proudu kolem Žlutých lázní směrem do Modřan. ​Centrum je samozřejmě vhodné také pro zájemce , kteří se rádi z Vltavy dívají na Pražský hrad, Vyšehrad, Náplavku, Tančící dům či Galerie Mánes). Horní část tok v okolí Žlutých lázní nabízí písečné nebo travnaté pláže.

V rámci delší pětihodinové plavby je oproti kratší variantě možné proplout také plavební komorou směrem ke Karlovu mostu a Štvanici.

Redakce FFN