LOVE DAY patří k největším a zároveň nejoblíbenějším aktivitám Dermacol určeným pro širokou veřejnost. I tentokrát si přijdou na své především dámy. Ty mohou už tradičně využít příležitost nalíčit se neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, která odolá (nejen) záplavě polibků pod rozkvetlou třešní. A přitom si vyzkoušet nové trendy odstínu tužek na oči a laků na nehty, vybrat si vůni ze široké nabídky parfémů nebo si jednoduše nechat poradit od profesionálů.

Facebook

Dermacol si na letošní LOVE DAY připravil i speciální kolekci produktů:
Nejnovějším přírůstkem v zamilované kolekci Dermacol je sprchový krém Love Day. Svojí nádhernou vůní plnou lásky a francouzského šarmu skvěle doplňuje parfém Love Day. Jemné krémové složení bez mýdla obsahuje panthenol, vitamín E a tenzidy rostlinného původu, které jemně čistí pokožku a zanechávají ji hedvábně vláčnou. Sprchový krém je vhodný i pro velmi jemnou pokožku.

Dokonalým zhmotněním lásky a šarmu je také parfémová voda Love Day. Omamná vůně květů růží, třešní a lilií se míchá s náznaky zelených tónů listů a máty. Romantické květinové tóny krásně vyvažuje ostřejší aroma růžového koření, dřevitá vůně cedru, sametový kašmír i smyslné pižmo.

Pokud nějaká rtěnka odolá polibkům pod třešní, jídlu i pití a večer bude vypadat na rtech stejně jako ráno, je to neslíbatelná rtěnka 16H Lip Colour s dvoufázovým složením. Přelomová barevná textura s vysokým obsahem pigmentů je rychleschnoucí a dokonale přilne ke rtům. Druhá složka, kterou tvoří krémový lesk a ošetřující péče v jednom, vyniká vysokým obsahem kvalitních olejů, včelích vosků a vitamínu E. Rty hydratuje, zabraňuje jejich vysoušení a prodlužuje výdrž barvy. Rtěnka je dostupná ve 27 odstínech, od nude přes růžovou až po vášnivou červenou.

Redakce FFN a www.dermacol.cz