S jejich pomocí připravíte báječné tousty, vafle, topinky, grilovanou zeleninu nebo teplé nápoje a ještě k tomu rozzáří každou kuchyň svým stylovým vzhledem.

Facebook

Černá, bílá a nerez – jistota každé kuchyně. Rychlovarné konvice RK3280-2 a topinkovače TE2050-2
Elegantní set v klasickém provedení snadno zapadne do každé kuchyně a dokonale doplní kuchyni v designové linii SINFONIA, WHITE a BLACK. Rychlovarná konvice o objemu 1,7 l je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli, má plně otočnou základnu osazenou kvalitním značkovým konektorem OTTER, vodoznak a kontrolku provozu. Topinkovač nabízí 6 stupňů opékání, má dva extra široké sloty, časovač a automatické centrování pro rovnoměrné opékání. Zvládne i rozmrazování a opakovaný ohřev. Po dopečení pečiva do požadovaného stupně se sám vypne. Set rychlovarné konvice a topinkovače lze zakoupit v nerezu (RK3280+TE2050), bílé barvě (RK3281+TE2051) a černé barvě (RK3282+TE2052).

Dokonale sladěné RETRO. Rychlovarné konvice RK3330-4 RETROSIGN a topinkovače TE2060-4 RETROSIGN
Okouzlující vzpomínka na minulé časy ve 4 barevných variantách. Rychlovarná konvice s objemem 1,7 l má středový konektor britské značky STRIX otočný o 360°, vodoznak, integrovaný filtr proti vodním usazeninám a velký plnící otvor. Pochlubit se může také trojnásobným bezpečnostním jištěním a tím, že je vyrobena z prvotřídní ušlechtilé oceli s prémiovým matným barevným potahem. Topinkovač disponuje dvěma sloty pro přípravu tenkých i extra silných toustů, rovnoměrným opékáním, světelnou kontrolku provozu a táckem na zachycení drobků. Má 6 volitelných stupňů intenzity opékání a využít ho lze i k rozmrazování nebo opakovanému ohřevu.

Digitální pomocníci. Rychlovarná konvice RK4170 a RK3340
S dokonalou přesností ohřejí vodu na jakýkoli čaj, kávu nebo třeba instantní polévku. Oba modely umožňují nastavení ohřevu na 40, 60, 80, 90 a 100 °C a o dosažení teploty dají vědět na digitálním displeji umístěném přímo na plášti konvice. Konvice o objemu 1,7 l je vybavena dvouplášťovým obalem se speciálním povrchem COOL TOUCH, který se nezahřívá, a funkcí KEEP WARM, která dokáže udržet nastavenou teplotu po dobu několika hodin.

Skandinávská romantika. Rychlovarné konvice RK3300 a RK3301 SALT & PEPPER
Spojení čistého designu a digitální technologie nelze než podlehnout. Nerezová rychlovarná konvice o objemu 1,5 l má dvouplášťové provedení a speciální COOL TOUCH povrch, o který se už nikdy nespálíte. Umožňuje ohřev vody na 45, 60, 70, 85, 90, 95 a 100 °C, má funkci udržení teploty KEEP WARM a vodoznak. Přímo na držadle je umístěný digitální displej s ovládáním. Konvice disponuje i dvojnásobným bezpečnostním jištěním a konektorem britské značky STRIX.

Splní každé přání. Sendvičovač SV3050 s výměnnými deskami 3v1
Je sice jen jeden, ale ve skutečnosti zastane práci hned 3 spotřebičů a výrazně tak ušetří místo v kuchyni. Jeho 3 vyměnitelné nepřilnavé plotny (gril, sendviče a vafle) je možné dát do myčky, takže jejich údržba zabere jen minimum času. Sendvičovač má efektní matný povrch, je opatřen světelnou kontrolkou nahřátí a také studeným držadlem, které brání popálení.

Redakce FFN

www.my-concept.cz