Užijte si pravou zimní atmosféru se skleničkou oblíbeného Mionetto Prosecco! Ochutnat můžete i jeho nealkoholickou variantu, která vás i v únorovém půstu rozhodně nenechá na suchu.

Facebook

Každý správný lyžař, běžkař i snowboardista si po náročném sportovním výkonu rád dopřeje zasloužený odpočinek. Vydejte se po lyžování do Après-ski barů, které jsou neoddělitelnou součástí většiny lyžařských středisek, a užijte si v přítomnosti vašich blízkých uvolněnou atmosféru protkanou dobrou náladu se sklenkou něčeho dobrého v ruce. Nezáleží na tom, jestli zůstanete jen u jednoho drinku, nebo se oddáte divoké party, která potrvá až do rána. Jediným pravidlem Après-ski momentů je zapomenout na všechny každodenní starosti a užít si nekončící zábavu naplno. Pokud milujete bublinky, máme pro vás tipy na ty, které byste po pořádné lyžovačce rozhodně neměli vynechat!

Dokonalé okamžiky po italsku
Tu pravou chuť Itálie můžete zažít nejen v italských Alpách. Mionetto Prosecco totiž není ideálním společníkem jen během horkých letních večerů, ale skvěle se hodí i na hory, kde vás po celodenním lyžování skvěle osvěží. Oslní vás svým jemným dlouhotrvajícím perlením a svěží chutí s tóny jablka a citrusů. Odpočiňte si při opalování na lehátkách, na terase či přímo v baru a v doprovodu lahodného Prosecca si vychutnejte kouzlo okamžiku tak, jak to dovedou jen opravdoví Italové.
Mionetto Prosecco DOC brut vyniká svou svěží chutí s tóny jablka a citrusů i jemným dlouhotrvajícím perlením. Mionetto je od roku 1887 symbolem kvalitního prosecca a v současnosti patří mezi nejprodávanější značky na světě. Je ideální pro každou denní dobu i příležitost.

Dovolená s čistou hlavou
Neholdujete alkoholu nebo máte na horách zkrátka pocit, že se obejdete raději bez něj? Ani to vám nebrání v tom užít si vzácné chvíle s přáteli se vším všudy. Vsaďte na nealkoholické Mionetto, které díky šetrné metodě odebrání alkoholu ve vakuu neztratilo nic ze své opojné chuti, na kterou jsme u kvalitního Prosecca tolik zvyklí. Jeho jemná delikátní vůně s patrnými tóny zralého ovoce a čistou a ovocnou chutí okouzlí každého, kdo se rozhodne alkohol pro tentokrát vynechat.
Nealkoholické Mionetto se vyznačuje jemným perlením s delikátní vůní zralého ovoce s tóny citrusu a zeleného jablka. Chuť je čistá, svěží a lehce nasládlá. Dopřejte si to nejlepší z řad nealkoholických šumivých nápojů a nechte se okouzlit jeho svěží příchutí!

Redakce FFN

www.osobnivinoteka.cz