Jednou z nejoblíbenějších bylinek v království bylin je bezpochyby levandule. Připisuje se jí řada blahodárných účinků. Už od pradávna se používá ke zklidnění úzkosti a stresu, na podporu trávení nebo při poruchách spánku.  Značka Frosch si ji, ale zvolila pro své produkty pro její antibakteriální a dezinfekční účinky. S levandulovou řadou hygienicky očistíte svůj domov bez zátěže pro vás a přírodu.  Aby se váš domov skvěl čistotou, není nutné vdechovat toxiny. Jemná levandulová vůně vás naladí do sváteční pohody a zpříjemní vám předvánoční úklid. V řadě produktů Frosch Levandule najdete vše potřebné pro úklid celé domácnosti – Univerzální čistič Levandule, Čisticí krém Levandule, Levandulový hygienický čistič, WC gel a blok Levandule, Hygienickou aviváž Levandule nebo tekuté mýdlo a interiérovou vůni.

Facebook

„Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Přesto se nás celý svět každý rok snaží přesvědčit o opaku. Ze všech stran na nás útočí recepty na vánoční cukroví a tipy na dárky, které nezklamou naše blízké…pojďme udělat krok zpět a uvědomit si ty pravé hodnoty Vánoc. Nesnažme se o perfektně uklizenou domácnost na úkor našeho času a energie. Naši blízcí mnohem více ocení rodinný klid a pohodu než domácnost jako z katalogu. To je filozofie, za kterou si ve značce Frosch stojíme. Přáli bychom si proto, aby produkty Frosch pomohly učinit předvánoční úklid bezstarostným, ale hlavně díky netoxickému, ekologickému a veganskému složení, nezatěžujícímu pro Vás i přírodu,“ říká Johana Bursíková, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh a pokračuje: „Značka se proto snaží ve svých čisticích prostředcích opírat o pomocníky ověřené staletími, kterým důvěřovaly již naše prababičky, jako je soda, ocet nebo právě zmíněná levandule. Naše výrobky jsou nejenom voňavé, ekologické, ale i vysoce účinné.“

Frosch Univerzální čistič Levandule 1000 ml
Všestranný levandulový čistič na podlahy a většinu omyvatelných povrchů v domácnosti. Složení obohacené o extrakt z levandule účinně ničí bakterie, pohlcuje nepříjemné pachy a zanechává jemně nasládlou a svěží vůni čistoty po každém použití. Nevhodný na voskované nebo olejované dřevěné plochy.

Frosch Levandulový hygienický čistič 500 ml
Čistič pro koupelny a toalety s výtažkem z levandule zajišťuje hygienickou čistotu a příjemnou vůni. Díky přírodním aktivním složkám rozpouští nečistoty, je úspěšný v boji s vodním kamenem, zbytky mýdla a skvrnami. Díky extraktu z levandule účinně ničí živnou půdu pro bakterie a zanechává hygienickou čistotu.

Frosch WC gel Levandule 750 ml
Hygienické složení s výtažky z levandule účinně odstraňuje nečistoty, vodní i močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Eliminuje nepříjemné pachy a zanechává oblíbenou květinovou vůni. Díky přírodnímu složení je vhodný i pro domácnosti s vlastní čističkou odpadních vod.

Frosch Hygienická aviváž Levandule 750 ml
Pro měkké a hygienicky čisté prádlo. Hypoalergenní rostlinné složení prádlo změkčuje a příjemně provoní díky levandulovému oleji. Receptura s levandulovým olejem vyhlazuje vlákna a zajišťuje pohodlí při nošení. Složení bez barviv pouze s jemnou parfemací je ideální pro osoby s alergiemi nebo citlivou pokožkou.

Frosch Čisticí krém Levandule 500 ml
Výborně odstraňuje všechny druhy nečistot, jako mastnotu, zbytky mýdla a vodní kámen ze všech keramických, smaltovaných, nerezových a skleněných povrchů. Čistící krém Levandule funguje na bázi mramorové moučky a zanechává příjemnou levandulovou vůni.Frosch EKO

Oase Levandule 90 ml

Difuzér dodá vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoní ho přírodním levandulovým olejem. Dobře známá vůně levandule s lehce nasládlými květinovými tóny má širokou škálu příznivých účinků, pomáhá při stresu, nespavosti a přispívá k celkové harmonii. Balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek do lahvičky s esenciálním olejem vložíte, tím intenzivnější bude váš zážitek z vůně.

Redakce FFN

www.frosch-eko.cz