Nejen v nadcházejícím chladném období je Tefal Perfectmix Cook (BL83SD30) ideálním partnerem v kuchyni. V zimě zahřeje krémovými či nudlovými polévkami, pomůže uvařit nejjemnější svíčkovou nebo v páře připraví zeleninu, ryby a maso bez ztráty vitamínů, chuti a barvy. Jakmile vysvitne sluníčko, potěší koktejly, zmrzlinou i ledovou tříští.

Facebook

V nabídce přednastavených programů jsou samozřejmostí ovocná či zeleninová smoothie, kompoty i rostlinná mléka. Domácí dětské příkrmy a přesnídávky na dvě kliknutí jsou obrovskou pomocí pro rodiče. Jako první svého druhu disponuje Perfectmix Cook odnímatelným dnem s noži a samočístícím programem, který likviduje až 99,99 % bakterií!

Perfectmix Cook disponuje intuitivním dotykovým displejem s 10 přednastavenými programy, výkonným motorem o příkonu 1400 W a prvotřídními čepelemi s technologií Powelix, zaručujícími dokonalé rozmixování pokrmů. Technologie Powelix navíc také zajišťuje o 30 % rychlejší přípravu oproti jiným modelům Tefal BL2C. Obsah nádoby z odolného skla je 1,75l, obsah košíku pro vaření v páře 0,5l. Samočistící program pro hloubkové čištění pracuje s teplotou 100 °C a mixér zbaví až 99,99 % bakterií bez potřeby čistícího prostředku. Čepele z nerezové oceli jsou odnímatelné a snadno omyvatelné. Elegantní design a špičkové materiály tohoto spotřebiče jsou ozdobou každé kuchyňské linky.

Zeleninová polévka s Perfectmix Cook

Ingredience: 50 g nasekané cibule, 50 g mrkve, 50 g celeru, 75 g brambor, 75 g cukety, 20 g listového špenátu, 50 g kukuřice, 600 ml zeleninového vývaru, sůl a pepř

Vše vložíme do Perfectmix Cook a zvolíme program Hustá polévka a zmáčkneme START a za 30 minut máme hotovo.

Redakce FFN

www.tefal.cz

https://www.youtube.com/c/tefalcz/videos