Formula 1® hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp navíc nemusíte brát do servisních boxů na výměnu břitů, jeho čepele jsou samoostřící a jsou vyrobeny s životností až 15 let.

Facebook

Formula 1® hybridní zastřihovač vousů Rowenta Forever Sharp (TN604M) je šikovným 3v1 pro zastřihování, tvarování a holení vousů. Zaručí vždy dokonalé výsledky rychle a bez námahy. Opravdu precizní úprava vousů i na těžko dostupných místech je podpořena speciálně zkonstruovanou oboustrannou profilovanou čepelí, která nabízí výbornou viditelnost a dokonalou kontrolu pohybu – každou zatáčku tak snadno vyberete. Manipulaci výrazně usnadňuje také benefit holení oběma směry.

S novým nástavcem na holení těla navíc zvládnete i úpravu téměř všech chloupků na těle (není určen pro citlivou oblast třísel a podpaží). Díky optimální účinnosti a pohodlnějšímu skluzu je riziko pořezání a podráždění pokožky minimální.

Další výhodou zastřihovače je, že si poradí s úpravu třídenního strniště, kratších vousů nebo dokonce hustých desetindenních vousů – součástí balení je 5 hřebenových nástavců pro zastřižení jakékoliv délky (1-2-3-5-6 mm). Nemůže chybět ani silný motor (8 000 otáček za minutu) a dlouhá provozní výdrž. Lithium-iontová baterie zajistí nepřetržité zastřihování vousů po dobu až 120 minut a rychlonabíjení za pouhé 4 minuty pro jedno kompletní oholení. Zastřihovač je 100% vodotěsný. Vstupte do světa luxusních závodních strojů a dopřejte si mistrovskou péči o vaši tvář s Formula 1® hybridním zastřihovačem Rowenta Forever Sharp (TN604M).

Redakce FFN

www.rowenta.cz