V předvánočním období jsou i ideálním praktickým dárkem pro vaše blízké a rodinu, který zaručeně využijí. Přípravky na vánoční úklid jsou potřeba ve všech domácnostech, a tak je za potřebí jim věnovat nemalou pozornost. Vybrat byste měli takové, které jsou účinné, zároveň ale šetrné k vaší pokožce, přírodě i materiálům, které s nimi budete uklízet. Přírodní produkty Feel Eco na úklid domácnosti se pyšní vysokou účinností, příjemnou vůní a všechny přípravky jsou bez agresivní chemie či chloru. Jsou dermatologicky testovány, mají veganské složení a vybírat můžete ze široké škály produktů.

Facebook

Čistý výhled z okna
Dekorace do oken, či okenní samolepky jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc, a proto je nutností mít okna perfektně čisté. Feel Eco přírodní čistič oken a skel si bez pochyb zamilujete. Nejen, že nezanechává šmouhy a rychle se odpařuje, ale především zabraňuje sebemenšímu zamlžování oken a skel. Složení je vyvinuto na bázi kvasného lihu se složkami cukrů a přísadou octa. Zároveň je zcela neškodné i pro zvířata, takže můžete vygruntovat i akvária nebo terária. Zkrátka je to velký pomocník do vánočního šílenství.

Nablýskaná koupelna
Feel Eco čistič koupelen je vyvinut na bázi přírodních olejů a kyseliny citrónové. Díky těmto složkám je prostředek nejen velice účinný, ale především není agresivní k vaší pokožce a nevdechujete chemické výpary, jako u běžných čističů. Pomůže vám vyčistit koupelnové spáry, sprchové kouty, zrcadla, dřezy, baterie, ale především vany.

Snadno a rychle
Pomocník, jenž byl vyvinut na bázi sody, mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů. Jako každý produkt je i Feel Eco čistič kuchyní dermatologicky testovaný a není agresivní k vaší pokožce. Poradí si s usazeným mastným prachem, veškerými nečistotami vzniklými při vaření, a to dokonce i Štědrovečerní večeře. Vyčistí sporáky, digestoře, mikrovlnné trouby, obklady a pracovní desky.

Komplexně skvělý
Feel Eco komplexní čistič povrchů oceníte při každém úklidu. Ať potřebujete pomoc s úklidem sklokeramických desek, nerezem, okny, nebo naopak dřevem, nábytkem, či plastem, nikdy vás nezklame. Je šetrný k pokožce, přírodě, a dokonce je i snadno biologicky odbouratelný. Stačí jen nastříkat, setřít a s oplachováním už si starosti dělat nemusíte.

Redakce FFN

www.feeleco.com

Fotogalerie k článku