Maximální důraz je kladen na to, aby produkty neztrácely své výživové hodnoty při zpracování a pozitivně působily na naše zdraví. Většina kokosových dobrot je v bio kvalitě anebo jde o přímo raw produkty. Inspirováni přírodní silou mladých kokosů odrůdy Nam Hom se začali ve Wild & Coco věnovat také fermentaci, což je případ Wild & Coco Primebiotic Cocoguard. Že zní název moc složitě? Přitom je to tak jednoduché. Jedná se totiž o fermentovanou alternativu jogurtu.

Facebook

Cocoguard nejen skvěle chutná, ale zároveň podporuje naše zdraví. V jednom kilogramu najdete totiž více než 800 miliard probiotických bakterií a také prebiotickou vlákninu galaktomanan, díky které je účinek probiotik dlouhodobější a efektivnější.

Receptura s mikrobiomem posiluje imunitu, podporuje trávení a celkově pozitivně ovlivňuje náš psychický stav. Cocoguard chutná jemně nakysle, ale zároveň sametově, což ocení i děti. A rodičům se tak otevírá možnost, jak pečovat o jejich imunitu.

Primebiotic Cocoguard se vyrábí pouze z bio surovin, kterými jsou kokosová voda, samotný kokos a probiotické bakterie. Nic víc není potřeba. Neobsahuje tak žádné živočišné látky, laktózu, přidaný cukr, lepek ani jiná aditiva, a dokonce se jedná o jedinou kokosovou alternativu jogurtu v Evropě, která neobsahuje kokosové mléko.

Redakce FFN
www.kosik.cz