Máme pro vás několik tipů, kterými potěšíte nejednoho milovníka hravých bublinek.

Facebook

Na perfektní přípitky
Věnujte svým blízkým sadu na perfektní přípitek. Dárkové balení ukrývá dvě elegantní sklenky a to hlavní – skvostné šumivé víno Bohemia Sekt Prestige brut. Zaujme svým jiskrným vzhledem, jemným, dlouhotrvajícím perlením a nezaměnitelnou chutí. Není náhodou, že pravidelně získává ocenění na prestižních vinařských soutěžích po celém světě.

Sekt i pro královnu
Když se harmonie chutí snoubí s elegancí, je výsledkem dokonalost. Tou se může pyšnit Louis Girardot brut, který je nejušlechtilejším z šumivých vín značky Bohemia Sekt. Své harmonické a vyzrálé charakteristiky tento klenot získává během dlouhého zrání. Pokud navíc hledáte dárek s příběhem, je Louis Girardot brut jednoznačným favoritem. Dostalo se mu totiž doslova královské pocty, když byl servírován Alžbětě II. během její návštěvy v Praze.

Dárek pro znalce
Pokud hledáte dárek, který pod stromečkem vynikne svým neobyčejným charakterem, Bohemia Sekt Prestige 36 brut je volbou, s níž se nemůžete splést. Díky minimálně tříletému ležení na kvasinkách získává tento sekt své ušlechtilé terciální tóny, mineralitu a nádech pečeného toustu. Je ideálním dárkem pro opravdové znalce, kteří jeho výjimečné charakteristiky dokážou ocenit.

Nejsušší bublinky
Dlouhé zimní večery si žádají exkluzivní přípitek. Vánoční dárek v podobě sektu Chateau Radyně extra brut je pro takové chvíle jako stvořený. Jedná se o sekt, který je jedním z nejsušších na našem trhu a z toho důvodu udělá radost především pokročilejším milovníkům bublinek. Minimalisticky pojatý design lahve s kovově chladnými prvky navíc dokonale podtrhuje jeho nevšednost.

Redakce FFN

www.osobnivinoteka.cz