Parní generátor můžete navíc využít jak pro jemné žehlení hedvábné halenky, tak pro dezinfekci roušek, které jsou v dnešní době naší nedílnou součástí. Vertikální pára vám umožní žehlit tkaninu vertikálně na ramínku nebo „na místě“ (například záclony). No a v neposlední řadě vám náš nový přírůstek Tefal Pro Express Vision na prádlo i pěkně posvítí.

Facebook

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9820) je superhrdina mezi parními generátory. Je ještě výkonnější, kompaktnější a pozvedne vaše žehlení na vyšší úroveň. Silné napařování pro rychlé a snadné výsledky zbaví vaše oděvy všech záhybů ve vteřině. Tento parní generátor s vysokým výkonem je vybaven množstvím rozšířených funkcí, jako je například rozsáhlejší škála přednastavených programů na rukojeti žehličky nebo automatické nastavení množství páry.

Například Systém Smart Steam páru začne automaticky vypouštět při začátku žehlení a vypne ji, když je žehlička postavena do kolmé polohy. Funkce Anti-drip zabraňuje tomu, aby voda kapala během žehlení a vytvářela tak na vašem oblečení nevzhledné skvrny. Tefal Pro Express Vision disponuje velkou odnímatelnou nádržkou na vodu s objemem 1,2 litru, aby se nemusela voda stále dolévat. Tlak čerpadla 9 barů spolu s extra výkonným parním rázem 750 g/min a nepřetržitým parním výkonem až 180 g/min vyžehlí i ty nejúpornější záhyby.  Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,99 % zárodků, virů a bakterií.

Žehlící plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejvyšší kluznost pro rychlé žehlení bez námahy a zajišťuje optimální rozptýlení páry. S povrchem Autoclean bude ke všemu plocha žehličky beze skvrn a dlouhodobě v dokonalém stavu. Přístroj disponuje také vyjímatelným sběračem vodního kamene a zajišťuje tak snadnou údržbu a dlouhotrvající výkon. Zdokonalená technologie tichého chodu je v porovnání s předchozí řadou až dvakrát tišší. Udělejte si ze žehlení zážitek!

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9812) s novou funkcí Smart LED Vision vám posvítí na žehlení pro dosažení dokonalých výsledků, ať už jste v jakékoliv místnosti, bez ohledu na osvětlení. Tento systém zlepšuje průběh žehlení světlem umístěným ve špičce žehličky, které se automaticky zapne, jakmile je přístroj ve vodorovné poloze. Dokáže osvítit každý záhyb, a tím pádem je vaše žehlení rychlejší, efektivnější, ale zároveň i pohodlnější a zdravější, jelikož se nemusíte k oblečení tolik hrbit a zkoumat, jestli je již vaše prádlo bez varhánků.

Vyjímatelná nádržka na vodu s vysokou kapacitou, umožňuje až 90 minut žehlení, má praktický design a snadné plnění. Díky kombinaci teploty a tlaku páry dokáže tento parní generátor zlikvidovat až 99,99 % bakterií ve všech žehlitelných textiliích. Doporučená cena je 11 999 korun.

www.tefal.cz

www.homeandcook.cz

P.S.: Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Redakce FFN