Facebook

Manboxeo.cz nabízí více než čtyři  sta padesát druhů originálních dárků pro muže, ženy a děti jakéhokoli věku, které překvapí, pobaví a zaujmou unikátními a originálními produkty. Navíc všechny nabízené produkty jsou vždy skladem a k dodání hned do druhého dne.

Dárek od Manboxeo.cz zaujme hned na první pohled. Zapomeňte na laciné stuhy, obyčejné mašle, celofán a balicí papír, který hned po rozbalení dárku putuje do koše. Manboxeo.cz balí dárky do precizně zpracovaných dřevěných boxů. Dárky pro muže do Beden Manboxeo s páčidlem, dárky pro ženy do Truhel Damboxeo se zámečkem a pilkou a dárky pro děti do Beden a Truhel Kidboxeo. Všechny tyto dřevěné boxy se díky kvalitnímu truhlářskému zpracování hodí i na pozdější využití.

Bedny Manboxeo i Truhly Damboxeo, které je možné i personalizovat, jsou svým obsahem unikátní a originální. Neobsahují v žádném případě produkty, které můžete koupit v běžném supermarketu. Nachází se v nich výrobky od regionálních výrobců, lokálních farmářů i zajímavé zahraniční produkty. Vše je pečlivě vybíráno s důrazem na nejvyšší kvalitu, vytříbenou chuť a prémiovost.

Manboxeo.cz nabízí více než tři sta tematických obsahů, z kterých snadno vyberete, podle toho, co má obdarovaný rád. Vybírat můžete třeba z variant pro gurmány, milovníky piva, whisky, vína, kávy, čaje a mnoha dalších. Obsah můžete zvolit i podle koníčků. MANBOXEO.CZ nabízí dárky pro milovníky pečující kosmetiky, wellness.

Redakce FFN
 

www.manboxeo.cz