Proto výrobci nářadí myslí i na ně. Značka Fieldmann nabízí hned několik výrobků, které jsou ideální i pro ženy, také v růžové barevné variantě. Nová sada růžového nářadí Fieldmann FDG 5016-71R je pak svým provedením i obsahem určena zejména ženám. Novinka lahodí i oku: Místo obvyklého kufru se skrývá v elegantním pouzdře.
Kromě zručnosti je při údržbě domácnosti či kutění vždycky potřeba vhodné nářadí. Jenže jak to bývá, to v daný okamžik obvykle není k nalezení: Právě ten konkrétní imbusový klíč, nutný ke smontování dětské židličky, někam zmizel a křížový šroubovák, potřebný k výměně baterek u kuchyňské váhy, taky někdo odnesl. I z toho důvodu jsou v domácnostech populární sady nářadí, které obsahují ucelené vybavení. S nimi nás žádná situace nepřekvapí nepřipravené, vše je přehledně uloženo v odolném pouzdře či kufříku, každý z dílů má své místo a je okamžitě po ruce.

Facebook

Novinka: Sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R, 71 dílů
Designovou lahůdkou je sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R v růžovém pouzdře. Zahrnuje 71 dílů nářadí, které je váhově a ergonomicky uzpůsobeno ženským rukám. S pomocí této sady snadno vyřešíte každou běžnou domácí opravu či úpravu – přitlučete hřebík, smontujete skříňku, utáhnete šroubek v brýlích, změříte místnost před koupí koberce a podobně. Novinka je skvělým tipem na dárek nejen k blížícím se Vánocům. Potěší každou ženu, která je zvyklá si s drobnými problémy v běžném chodu domácnosti poradit sama, ale je ideální také jako základní vybavení do mladých domácností či studentských bytů.
Sada nářadí Fieldmann FDG 5016-71R zahrnuje kromě základního náčiní, jakým je kladivo, nůžky, svinovací metr (3 m), ulamovací nůž, vodováha, kombinované a ploché kleště, také 5 šestihranných klíčů 2-6 mm, nastavitelný klíč 6“, 6 hodinářských šroubováků, držák bitů, 30 bitů 25 mm nebo stahovací pásky. Všech 71 dílů je vyrobeno z odolného materiálu, který zajistí dlouhou životnost, ergonomické úchopy zase zaručí pohodlí při používání. Odolné nylonové pouzdro ochrání nářadí před poškozením a zároveň umožní snadné přenášení či převážení – po domě či zahradě, k sousedům, do kanceláře, na chatu… Díky subtilním rozměrům ho navíc snadno uložíte i v batůžku nebo větší kabelce.

Sada nářadí i pro drobnější kutění: Fieldmann FDG 5010-53R, 53 dílů
Běžné opravy a údržbové práce snadno zvládnete s univerzální sadou nářadí FDG 5010-53R, která se hodí i na menší kutilské projekty. Sada obsahuje kombinované kleště, kleště s dlouhými čelistmi, nástrčné hlavice, ráčnu, nastavitelný klíč, imbusové klíče, šroubováky, násadu na bity, bity, kladivo, vodováhu, měřicí pásmo a nůž. Nástroje jsou vyrobené z kvalitní oceli. Všechny součásti sady jsou přehledně uloženy v praktickém kufříku z tvrzeného plastu, který usnadní transport.

Akumulátorová vrtačka Fieldmann FDV 10253-A s baterií v rukojeti
Aku vrtačka Fieldmann FDV 10253-A je sice barevností přizpůsobena něžnému pohlaví, hravě ale obstojí i v náročných situacích. Díky Li-Ion akumulátoru 12 V/1300 mAh i výkonnému motoru s dvourychlostní převodovkou (0-350/0-1350 ot./min.) má dost energie na vrtání do dřeva i kovů či na šroubování, to vše bez omezení kabelem. Komfort při používání ještě zvyšuje akumulátor zabudovaný v ergonomické rukojeti, který při práci nepřekáží, a navíc je mimořádně lehký – váží pouhých 175 g. Součástí příslušenství je i akumulátor náhradní, takže zatímco pracujete, může se záložní baterie nabíjet a vy tak dokončíte svou práci bez zbytečného zdržení. O stavu nabití baterie informuje vestavěný LED ukazatel. Pokud byste pracovali ve ztížených světelných podmínkách, ať už za šera, nebo třeba za skříní, díky integrovanému LED osvětlení získáte i v takové situaci okamžitě perfektní přehled. Balení včetně přepravního plastového kufříku a 13 kusů příslušenství (6 bitů, 6 vrtáků a jeden nástavec bitů).

Tavná pistole Fieldmann FDTP 2102-E
Tavná pistole je dnes už standardní součástí vybavení většiny domácností. Rychle a snadno spojí nejrůznější materiály včetně keramiky, plastu, korku či dřeva, zcela nepostradatelná je při výrobě interiérových dekorací, jako jsou květinová aranžmá, svícny, věnce na dveře i na stůl atd. Pistole FDTP 2102-E s příkonem 100 W se předehřívá 3-5 minut a využívá lepicí tyčinky o průměru 11 mm. Ty Fieldmann nabízí jak v transparentním (FDTP 9100), tak v barevném (FDTP 9101) provedení vždy po 20 ks v balení. Pistole je vybavena praktickým odkládacím stojánkem.

Redakce FFN

www.fieldmann.cz