Díky jedinečným možnostem přizpůsobení zvuku, kompaktnímu designu, snadnému párování přes Bluetooth®, dlouhé výdrži baterie a voděodolnému provedení nyní můžete poslouchat hudbu, ať už se vydáte kamkoli.

Facebook

Sluchátka přes hlavu WH-XB910N nabízí oproti svému předchůdci WH-XB900 vylepšenou funkci odstranění okolního hluku a vynikající basy jako z klubu, takže vás dokáží přenést na místa, kam rádi chodíte za hudbou, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

WF-C500 – Kompaktní rozměry, nekompromisní zvu
Skutečně bezdrátová sluchátka WF-C500 mají kompaktní design, takže pohodlně padnou do ucha. Nenechte se však zmást jejich velikostí. Sluchátka WF-C500 poskytují vysoce kvalitní zvuk díky technologii DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), která obnovuje kompresí ztracené vysoké a nízké tóny  poslouchané skladby a vytváří lepší zážitek z poslechu.
Ať už posloucháte elektrizující pop nebo rap s dunivými basy, můžete si přizpůsobit zvuk sluchátek WF-C500 pomocí ekvalizéru v aplikaci „Sony | Headphones Connect“. Vybírat můžete z různých nastavení, čímž si kvalitu zvuku můžete upravit podle aktuálně poslouchaného hudebního žánru, nebo si dokonce vytvořit a uložit vlastní nastavení.

Pohodlí je základ
Sluchátka WF-C500 jsou navržena tak, aby byla malá, lehká a bezpečně a pohodlně seděla v uších. Proto jsou ideálním společníkem, ať už se vydáte kamkoli. Díky jejich zaoblenému tvaru se příjemně nosí a vy se můžete soustředit na to, co je důležité – na hudbu. Nový ergonomický design povrchu sluchátek napomáhá jejich stabilnějšímu uchycení.

Kompaktní a stylové pouzdro
Oblé nabíjecí pouzdro sluchátek WF-C500 je malé a snadno se přenáší v kapse nebo tašce. Vy si tak můžete sluchátka vzít kamkoli s sebou. Jeho průsvitné víčko s úpravou připomínající matné sklo dodává pouzdru stylový, luxusní vzhled[1].

Vychutnejte si pohodový bezproblémový poslech
Sluchátka WF-C500 byla speciálně navržena pro pohodlný každodenní poslech. Tlačítka pro snadné ovládání umožňují nejen přehrávání, zastavení nebo přeskakování skladeb a nastavení hlasitosti – nabízejí také snadný přístup k preferovanému hlasovému asistentovi, Google Assistant nebo Siri, skrze které můžete uskutečňovat a přijímat hands-free hovory.

 

Skvěle se hodí na cesty
Baterie sluchátek vám zajistí až 10 hodin užívání a praktické nabíjecí pouzdro dobije sluchátka na dalších 10 hodin tak, že si můžete užívat až 20 hodin poslechu. Sluchátka WF-C500 jsou ideální pro poslech na cestách, a pokud spěcháte, můžete snadno prodloužit výdrž baterie pomocí 10minutového rychlého nabíjení, které vám zajistí až hodinu přehrávání navíc. 

Díky voděodolnosti splňující standardy IPX4 nepředstavuje pro WF-C500 problém ani stříkající voda a pot, takže můžete pokračovat v poslechu hudby, ať už děláte cokoli.

Redakce FFN

www.sony.cz

 

 

 

 

.