Facebook

Oceňované tiskárny EcoTank od společnosti Epson, kterých se od svého uvedení na trh v roce 2010 prodalo po celém světě více než šedesát milionů, umožňují zákazníkům ušetřit až devadesát procent nákladů na tisk.
Balení obsahuje velkoobjemové lahvičky s inkoustem, kterými snadno doplníte inkoustové nádržky, jež jsou plně integrovanou součástí tiskárny. Bez nutnosti výměny inkoustových kazet a díky flexibilním funkcím pro připojení se jedná o dokonalou tiskárnu pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní výtisky za neuvěřitelně nízké náklady na tisk jedné strany.
Díky kompaktnímu designu s možností připojení Wi-Fi a Wi-Fi Direct se tiskárny mohou snadno integrovat do kterékoli domácnosti nebo malé kanceláře. Jsou plně kompatibilní s aplikací Epson Smart Panel a lze je ovládat z chytrého zařízení. Tato aplikace usnadňuje nastavení nových tiskáren EcoTank, monitorování, tisk, skenování a mnoho dalšího z telefonu nebo tabletu.

Sbohem inkoustové kazety
Inkoustové nádržky tiskáren EcoTank s mimořádně vysokou kapacitou umožňují čisté doplňování a lahvičky se zámkovým mechanismem jsou navrženy tak, aby bylo možné vložit pouze správnou barvu. Přední ukazatel hladiny inkoustu v inkoustové nádržce vám jasně zobrazí, kdy je třeba inkoust doplnit. Tyto úsporné tiskárny se dodávají v balení s inkoustem až na 3 roky. Řady EcoTank L1210, L1250, L3250, L3260 a L5290 obsahují dostatek inkoustu pro tisk až 8 100 stran černobíle a 6 500 stran barevně, zatímco řady EcoTank L4260, L6260, L6270 a L6290 obsahují dostatek inkoustu pro tisk až 14 000 stran černobíle a 5 200 stran barevně. Když konečně nastane čas doplnit inkoust, jedna sada cenově dostupných náhradních lahviček s inkoustem se vyrovná šedesáti šesti inkoustovým kazetám. Všechny nové tiskárny Epson EcoTank využívají technologii Micro Piezo Heat-Free, která snižuje spotřebu energie i nutnost výměny náhradních dílů. Tisková hlava je již nainstalována, nastavení vaší tiskárny je tedy bezproblémové.

Redakce FFN