Facebook

Už potřetí se stala oficiálním beauty partnerem nejprestižnějšího filmového festivalu ve střední a východní Evropě, který se tento rok bude konat od 20. do 28. srpna 2021.

Značka Dermacol figuruje na pozici oficiálního beauty partnera MFF Karlovy Vary už potřetí. Oba subjekty ale tento rok symbolicky spojuje i stejné číslo. „Letošní festival je pro nás výjimečný také symbolicky. 55. MFF Karlovy Vary se koná v roce, kdy oslavujeme 55. výročí vzniku značky Dermacol,“ říká Věra Komárová, spolumajitelka a ředitelka strategie značky Dermacol, která u příležitosti kulatého výročí uvede na trh limitovanou edici dekorativní kosmetiky. Její oficiální představení proběhne v rámci festivalového týdne, konkrétně během slavnostního večera v úterý 24. srpna.  „Dermacol je tradiční česká značka, ženám přináší kvalitní a dostupnou kosmetiku. Je pro nás proto přirozené oslavit krásu právě české ženy přehlídkou modelů Beáty Rajské, které stejně jako naše limitovaná edice dají jejím přednostem vyniknout,“ říká Věra Komárová.

I během tohoto, pro značku výjimečného, roku se bude Dermacol v Karlových Varech starat o krásu festivalových hvězd, ale i běžných návštěvnic. Právě pro ně budou v uličkách lázeňského města zřízeny tzv. beauty pointy – na Tržní kolonádě Dermacol Kiss Point a Dermacol Beauty Flower Point na Staré Louce. Ženy i dívky si tam budou moci vyzkoušet i zakoupit neslíbatelné rtěnky 16H Lip Colour, ale i další produkty. Všichni, kteří nakoupí nad 199 Kč, získají slevu 20%.

Nekorunovaným králem – ikonou značky Dermacol je ale jednoznačně vysoce krycí Make-up Cover, který je spjat se samotným vznikem značky a licenci na něj v 60. letech koupila i hollywoodská studia. „Make-up Cover je synonymem filmového líčení. Na druhé straně jde o tak multifunkční a nadčasový produkt, že se dnes úspěšně prodává už ve více než 70 zemích světa. Mám radost, že mnohým ženám i takovým způsobem můžeme připomenout, jaké rodinné zlato v Česku máme,“ říká Věra Komárová a dodává: „Stejně jako v minulých letech si budou moci kolemjdoucí dámy nechat samozřejmě osvěžit, rozzářit svoje líčení i pomocí dlouhotrvajících rtěnek 16H Colour, které rovněž patří k bestsellerům.“
 

Redakce FFN
 

www.dermacol.cz