Další novinkou je čokoládová verze populárního Oblížku, zmrzliny ve tvaru donutu, s vanilkovou příchutí, kakaovou polevou a cukrovými kousky. Dle předpokládaného trendu poptávky zákazníků připravila značka Polárka také nové balení nejprodávanějších šťavnatých ovocných zmrzlin Smoothie mango a Smoothie malina. Rovněž dochází k přebalení oblíbené zmrzliny inspirované stejně dobrým řeckým jogurtem Zorba – v příchutích s medem a mandlemi nebo lesním ovocem. Tyto zmrzliny budou nově dostupné i v praktickém kelímku. V rodinných baleních budou také k dispozici nanuky a to Smoothie mango a malina, Zorba s medem a mandlemi i Oblížek cukrový a kakaový. Značka Polárka Vám všem přeje krásné a pohodové léto.

Facebook

„Přesto, že byl rok 2020 obecně velice složitý nejen díky pandemii, ale i díky nestálému počasí, které také prodej zmrzlin ovlivnilo, pustili jsme se do vývoje novinek značky Polárka pro letošní rok s velkou chutí,“ uvádí Martin Kincl, marketingový ředitel značky Polárka. „Počasí má totiž všeobecně na prodeje zmrzlin obrovský vliv. Již druhým rokem zaznamenáváme velké výkyvy teplot. Více teplých dní v kuse, které raketově zvyšují prodeje zmrzlin, jsme si naposledy užili v roce 2018. Až začátek loňské sezony prodeje zmrzlin pak poznamenala pandemie. Zákazníci se ze strachu uchýlili převážně k větším nákupům základních surovin a komodit místo produktů pro takzvané rozmazlování. Další vývoj situace však vedl k rozvolňování a letnímu cestování po ČR.

To se projevilo v opětovném nastartování prodeje zmrzlin. V letošním roce předpokládáme podobný trend, který ovšem s sebou ponese i lehký procentuální přesun k výrobkům take home, tedy produktům, které si zákazníci odnáší domů, spíše než k impulsnímu nákupu jednoho kusu zmrzliny. Tomu jsme přizpůsobili i vývoj nových rodinných balení a dále balení tzv. multipacků – více kusů nanuků v jednom balení,“ dodává Martin Kincl.

Redakce FFN