Facebook

„Na rozdíl od klasické kulmy navlníte pomocí wavera vlasy mnohem rychleji, rovnoměrněji a hlavně, výsledný efekt vám vydrží opravdu dlouho. A to i v případě, že máte dlouhé vlasy,“ radí vlasová stylistka Dáša Míznerová a pokračuje: „Waver je ideální na vytvoření plážových vln, které jsou stále trendy a sluší dámám z dlouhými i polodlouhými vlasy.“

 Jak používat waver na vlasy?

1.     Na umyté a suché vlasy aplikujete termoochranný sprej a rozdělte je na 2 časti. Vrchní prameny sepněte skřipcem.

2.     Úpravu začněte spodními délkami vlasů. Tenké prameny postupně vkládejte mezi desky kulmy po jejich celé délce. Pokud chcete dosáhnut výrazného objemu, začněte u kořenů vlasů. Pokud preferujete ležérní účes, vlny vytvářejte od středu délky pramene. Konce můžete nechať rovné, je to trendy a zároveň šetříte nejvíc namáhanou část vlasů.

3.     Po navlnění spodních délek stejným způsobem postupujte na vrchní časti vlasů. Následně vlasy nechte úplně vychladnout.

4.     Na závěr „pročešte“ vlasy prsty nebo řídkým hřebenem v předklonu. Zafixujte sprejem na vlasy, ideální je speciální přípravek na plážové vlny, který dodá vlasům potřebnou texturu.

Profi pomocníci pro plážové vlny od BaByliss Paris
Kulma na vlasy Easy Waves BaByliss Paris C260E se postará o rychlé a efektivní zvlnění vlasů. Princip úpravy je jednoduchý – mezi dva válce o průměru 15 mm a vlnové desky o velikosti 57x100 mm se vloží pramen vlasů. Krátkým protitlakem dosáhnete přirozeně působící zvlnění. Poškození vlasového vlákna eliminuje hladký titanokeramický povrch desek a válců. Samozřejmě, teplotu přístroje je možné přizpůsobit potřebám a stavu vlasů a nastavit ji na tři stupně, 160 °C a 180 °C nebo na 200 °C. Díky funkci rychlého nahřátí je kulma připravena k použití již zhruba za 1 minutu. Uživatelský komfort a snadnou manipulaci zvyšuje chladná špička, teplovzdorná podložka a kabel s otočnou koncovkou.

Kulma BaByliss Paris W2447E vyniká technologií „Advanced Ceramics“. Desky s keramickým povrchem pomáhají udržovat stálou teplotu a starají se tak o ochranu vlasů během stylingu. Díky unikátnímu tvaru, dvěma válcům na jedné straně a protilehlé desce s vystouplým středovým hřebenem, si kulma jednoduše poradí s vytvářením vln. Regulace teploty v rozmezí od 160 °C do 200 °C dává možnost přizpůsobení se charakteru a typu vlasů ve třech stupních. O uživatelské pohodlí se stará studená koncovka kulmy a 2,5 metru dlouhý kloubový napájecí kabel. Bezpečnost zajišťuje funkce automatického vypnutí a rovněž LED indikátor zapnutí.
Součástí balení je elegantní obal s teplu odolným vnitřkem, který je možné používat během nebo po úpravě vlasů.

Redakce FFN