Food processor RM3000 CUBE
Jeden pomocník na mixování, strouhání, sekání, hnětení, míchání, šlehání, krájení, odšťavňování i mletí kávy a koření. Vyniká kvalitním zpracováním, má 2 rychlosti, funkci PULSE a chytře vymyšlenou zásuvku na ukládání příslušenství. Mixér má nádobu s objemem 1,8 litru, ve které lze mixovat teplé i studené. Má také filtrační sítko, které zachytí drobná zrníčka z ovoce. Food procesor disponuje speciálními nástavci pro hnětení a šlehání, nástavcem na odšťavňování a mlýnkem na kávu, koření, bylinky i ořechy. Má ale i 5 struhadlových nástavců, chopper a příslušenství pro krájení kostek ze zeleniny.

Facebook

Planetární multifunkční robot RM7000 ELEMENT
Hněte, šlehá, mísí, mixuje, strouhá a pomůže i s cukrovinkami a výrobou a plněním párků nebo klobás. O jakékoli bezchybné těsto se postará planetární systém míchání, kdy se metla při míchání otáčí jak kolem své osy, tak kolem obvodu mísy. Robot s kovovým tělem i všemi převody ale nabízí také mixér, mlýnek na maso, struhadlový nástavec i tvořítko na cukroví. K dispozici je 5 rychlostí provozu včetně programu PULSE a nechybí ani bezpečnostní pojistka.

Horkovzdušná fritéza FR1200
Připravíte v ní řízek i koláč. A to vše dokonce o moc zdravěji. Díky cirkulárnímu proudění horkého vzduchu totiž i bez použití oleje vykouzlí křupavé, chutné a rovnoměrně propečené pokrmy s menším obsahem kalorií, cholesterolu i tuku. Problém pro ni ale není ani pečení, grilování, rozmrazování nebo sušení. Disponuje vnitřním prostorem o objemu 12 l, 16 přednastavenými programy (hranolky, rozmrazování, křídla, sušení, steak, plátky, ryby, zelenina, popcorn, kuře, koláč, pizza, toast, sušenky, manuál, keep warm), možností nastavení teploty od 50 do 200 °C a časovačem.

Vakuová svářečka VA0040
Bude se hodit, až budete uvařené a upečené dobroty potřebovat uskladnit. Ale využít ji můžete i při přípravě sous-vide nebo pro urychlení marinace masa. Nabízí 4 provozní režimy, umožňuje vakuování suchých i vlhkých potravin a má jednoduché intuitivní ovládání.

Mikrovlnná trouba MT5523
Volně stojící mikrovlnná trouba s grilem umí ohřívat, vařit, rozmrazovat, grilovat a umožňuje dokonce i kombinaci funkcí ohřev a gril. Má 8 přednastavených programů, objem 23 litrů, zvukovou signalizaci ukončení ohřevu, ukazatel odpočtu a dětský zámek. Trouba má elegantní černý design a její vnitřek je z nepřilnavého povrchu.

Tyčový mixér TM4750-1 PRESSITO
Hravě poseká nahrubo i najemno ořechy, ušlehá krém nebo rozmixuje cokoli. Předností tohoto tyčového mixéru je kromě vytříbeného designu také praktická celokovová nerezová noha, díky které snadno vyrobíte i ledovou tříšť. Tyčový mixér disponuje funkcí Turbo a jeho výhodou je i plynulost regulace otáček a nízká hlučnost.

Pekárna chleba PC5510
Čerstvě upečeným pečivem a dokonale připraveným těstem na kynuté koláče, rohlíky, moučníky, těstoviny nebo nudle určitě nikdo o Velikonocích nepohrdne. Pekárna nabízí výběr ze dvou velikostí bochníku (700 nebo 1000 g) a také ze tří stupňů propečení kůrky (světlá, střední, tmavá). Má 12 přednastavených programů, funkci KEEP WARM, možnost odložení startu až o 13 hodin, časovač, přehledný LCD displej nepřilnavý povrch a velké okno.

Vařící mixér COOK Multi Blender SM1000
Kromě mixování v něm můžete i vařit. Zvládne připravit skvělé polévky nebo omáčky. Poradí si s jakýmkoli ovocem i zeleninou, ořechy, čerstvými bylinkami, vykouzlí jemné pyré i lahodné smoothie, mléčný koktejl i pomazánku. Upotřebíte ho ale i při přípravě domácí zmrzliny, sorbetu nebo drcení ledu. Mixér má 6 nerezových nožů, 4 rychlosti mixování a tlačítko PULCE/ICE a robustní mixovací nádobu o objemu 1,75 litru s integrovanou odměrkou. Cena: 3.999 korun

Mlýnek na maso MM4310
Odborník na sekanou, karbenátky, burgery nebo domácí párky, jitrnice či klobásy. Pro mletí masa na jemno i hrubo je vybaven kovovými výměnnými kotouči a má i speciální nástavec pro plnění tenkých i tlustších párků, jitrnic či klobás. Miska pro vkládání potravin má tak velkou plochu, že umožňuje bezpečný odklad surovin, které pak pomocí pěchovadla pokračují ke zpracování. A když se v mlýnku něco zasekne, nevadí. Lze použít funkci zpětného chodu (reverse) a pohodlně pokračovat v práci. Cena:  1.599 korun

Redakce FFNhttp://www.my-concept.cz

www.my-concept.cz

Fotogalerie k článku